adcov.com

Najlepszy Wypełnienie Niskie Cal Foods

Najlepszy Wypełnienie Niskie Cal Foods


Podczas próby utrzymania zdrowego stylu życia, należy starać się jeść różnych paliw, niskie żywności -calorie. Białko, błonnik i tłuszcze znajdujące się w takiej żywności zachęcać zdrową masę ciała, trzymając w szachu głód i dostarczając niezbędnych witamin i minerałów niezbędnych dla zdrowia. Niektóre napełniania, niskokaloryczne pokarmy zawierają jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, produkty pełnoziarniste, zupy, owoce, warzywa i orzechy.

Jogurt o niskiej zawartości tłuszczu

Pokarmy bogate w białko zachować czujesz pełny dłużej, ponieważ są one trawione znacznie wolniej niż w żywności, które są bogate w węglowodany lub tłuszcze. Ponieważ jest to o wysokiej zawartości białka, o niskiej zawartości tłuszczu jogurt jest wypełnienie, o niskiej wartości kalorycznej żywności. Jedz jogurt jako przekąskę w ciągu dnia, aby utrzymać się czujesz pełna pomiędzy posiłkami.

Pełnoziarniste

Pokarmy pełnoziarniste zawierają duże ilości błonnika, który dodaje luzem do posiłku przyczyniając minimalne kalorie. Włókno działa poprzez rozszerzenie w żołądku, wchłaniając wodę i spowalnia trawienie, aby zaspokoić głód wcześniej. Pełnoziarniste oferują moc napełniania białka. Płatki śniadaniowe, pieczywo pełnoziarniste, brązowy ryż, płatki owsiane i makaron są niektóre źródła pełnego ziarna. Dodać makaron pełnoziarnisty lub brązowy ryż do posiłku dać mu trochę napełniania, niskokalorycznej większość.

Zupa

Woda w zupie dodaje objętości posiłku pomaga poczuć pełny bez dodawania żadnych dodatkowych kalorii. Według everydayhealth.com, dodanie wody do żywności wypełnia cię bardziej, niż gdybyś wypił wodę oddzielnie. Dodaj jakiś bogaty w błonnik makaron pełnoziarnisty i białka chudego kurczaka pakowane do zupy nawet dla władzy bardziej napełniania.

Owoce i warzywa

Ponieważ są one zarówno do napełniania i mało kalorii, owoce i warzywa są pokarmy będą chciały dołączyć do swojej diety. Ponadto, aby zapewnić wiele ważnych witamin i minerałów, owoce i warzywa zawierają duże ilości wody i włókna, z których oba pomagają zachować czujesz pełna. W tym niektóre warzywa z posiłków pomoże Ci dodać niskokalorycznej większość, która pomoże wypełnić cię.

Orzechy

Orzechy i masło orzechowe pomaga wypełnić cię z włókien, zdrowych tłuszczów i białek. Według everydayhealth.com, orzeszki ziemne są najczęściej spożywane orzechy w Ameryce. Jedzenie orzeszków ziemnych i masła orzechowego jako przekąska będzie Cię uczucie pełniejsze między posiłkami.