adcov.com

Najlepszy i najbezpieczniejszy Leki dla dzieci z ADHD i OCD

Najlepszy i najbezpieczniejszy Leki dla dzieci z ADHD i OCD


Są to leki stosowane w leczeniu ADHD (deficyt uwagi i nadpobudliwość) i OCD (zaburzenia obsesyjno-kompulsywne), które są uważane za bezpieczne i skuteczne. Aby powiedzieć, że są najbezpieczniejsze i najlepsze leki dla tych zaburzeń nie jest bardzo wydajne, jak istnieją leki, które są bezpieczne, a istnieją leki, które są najlepiej dopasowane do poszczególnych grup ludzi. Na przykład, wiele osób doświadcza skutków ubocznych, z niektórych leków, podczas gdy inni nie.

Ritalin

Być może najbardziej znany lek stosowany na ADHD u dzieci jest Ritalin. Choć jest stymulantem, Ritalin działa dobrze u dzieci z ADHD, ponieważ poprawia stan biochemiczne w mózgu dziecka, który koliduje z uwagą i impulsów. Ritalin działa w celu zmniejszenia destrukcyjne zachowania u dzieci, a także poprawić wyniki w nauce poprzez zmniejszenie objawów zaburzenia uwagi. Ritalin skutecznie i bezpiecznie leczy ADHD się między 70 a 80 procent dzieci. Pozostałe 20 do 30 procent dzieci nie otrzymują korzyści z używania Ritalin. W tych przypadkach, inna postać leku będzie stosowany. Według dr Alan Wachtel w swojej książce The Attention Deficit odpowiedzi książce "Dexedrine i Ritalin są dwa z najbezpieczniejszych leków podawanych dzieciom - i obie mają doświadczenie to udowodnić w bardzo niskich dawkach stosowanych w leczeniu ADHD. , nie stwarza ryzyka uzależnienia lub aby dzieci większe predyspozycje do problemów narkomanii w późniejszym okresie życia. "

Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne

W niektórych przypadkach lekarz może przepisać lek trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, takie jak klomipramina lub amitryptylina na ADHD u dzieci. W przypadku, gdy nie było żadnych korzyści, a jednocześnie pobudzające, a w przypadku, gdy nie było negatywnych skutków ubocznych podczas przyjmowania używki, leki przeciwdepresyjne mogą być przepisane. Skuteczność tych leków badano dokładnie i w wielu przypadkach, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne były najlepszym i najbezpieczniejszym leków dla dzieci z ADHD.

Terapia

Dla rodziców obaw używać leków na ADHD ich dziecka, wielu lekarzy pozwoli rodzina najpierw wykluczyć wszystkie zabiegi nie medycyny takie jak metody behawioralne, edukacyjnych i terapeutycznych.

Inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny

Leki najczęściej stosowane do leczenia OCD inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny. Istnieją dwa różne rodzaje inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny i jednej z tych kategorii nie pracowałem jako najlepszych i najbezpieczniejszych leków dla różnych grup dzieci cierpiących z powodu objawów OCD. Ta grupa leków działa w leczeniu objawów OCD, ponieważ wpływa neuroprzekaźników serotoniny, które bezpośrednio wpływają na zaburzenie obsesyjno-kompulsywne skłonności.

Chlomipraminę

Ogólne określenie klomipramina jest Anafranil. To jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serontonin najbardziej studiował z SRIs. Osiemdziesiąt procent dzieci przyjmujących klomipramina zauważyć poprawę objawów OCD. Klomipramina jest jednym z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych leków stosowanych w OCD u dzieci.

Clonazepam

Ogólne określenie Clonazepam jest Rivotril. Klonazepam W rodzinie benzodiazepin leków stosowanych w leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Ta rodzina leków ma działanie uspokajające i może znacznie zmniejszyć lęk u dzieci. Benzodiazepiny mają większą szansę na stworzenie w uzależnienie od narkotyków u dorosłych jednak są one jednym z najbezpieczniejszych leków stosowanych w leczeniu OCD u dzieci. Klonazepam może być najbardziej skutecznym benzodiazepiny w leczeniu objawów OCD.