adcov.com

Najlepszy drink odżywcza płynie Take schudnąć

Z rynku nasycony płynów odżywczych obiecujące natychmiastową utratę wagi, filtrowanie przez materiał, aby znaleźć idealny napój może być trudne. Wiele napoje odżywcze mają kuszące nazwy, takie jak "Slim Fast." Niektóre produkty są bardzo kosztowne dla wielu konsumentów (takich jak Mona Vie); inne zawierają składniki dziwne, wymówienia. Właściwie wybór płynów do picia dla utraty wagi są te, które są najmniej kosztowne i można znaleźć w każdym sklepie spożywczym.

Woda

Tak, woda jest proste, ale skuteczne narzędzie, aby pomóc w utracie wagi. Niewielu ludzi patrzy na kran dla tego wspaniałego narzędzia funta-rzuca. Według Cousins ​​dr Gabriel, ponad 75% Amerykanów jest w stanie ciągłego odwodnienia. Dodatkowo 100% dietetyków, którzy doświadczyli nocnych głód Widziałem ich zniknąć całkowicie, gdy tylko jeden pije szklankę wody.

Woda także pomaga ciało regeneracji komórkowej, metabolizmu i innych funkcji krytycznych. Odwodnienie sprawia, że ​​zadania te trudne, w odpowiedzi na brak wody, organizm domaga się jedzenia w nadziei uzyskania płynu z posiłku. Wystarczy woda pitna może być tylko łaknienie organizm potrzebuje.

Sok owocowy

Picie soku owocowego jest niezwykle pomocne dla kontroli wagi z kilku powodów. Sok z owoców zawiera witaminy i przeciwutleniacze, które mogą pomóc zachować swoje ciało odżywiona. Niedobór witamin i minerałów może być winowajcą napady głodu. "Whole Foods Diet Cookbook" wyjaśnia, że ​​ciało będzie pragnąć jedzenia, czy potrzebuje jakiegoś minerału lub witaminy. Jeśli dieta składa się z pustych kalorii w postaci fast foodów, ciastek, krakersów (wszystkie produkty spożywcze, które są bogate w kalorie, ale ubogie w substancje odżywcze, takie jak witaminy i minerały), a następnie sok owocowy może być katalizatorem dla zdrowszych wyborów żywieniowych.

Spróbuj pić sok owocowy zamiast jeść niezdrowe przekąski --- inaczej, po prostu dodać kalorii i cukru, który nie może pomóc schudnąć.

Wybierz sok owocowy ostrożnie, zbyt. Wiele soki owocowe zawierają niewiele do rzeczywistego soku owocowego, a zamiast tego zawierać nienaturalne syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Świeżo wyciśnięty sok z sokowirówki jest idealny. Jeśli nie masz sokowirówki, tylko wybrane marki oznaczone jako "100% soku owocowego."

Zielone Koktajle

Dr Julian Whitaker wyjaśnia, jak zielonych liściastych posiadają wszystkie składniki odżywcze niezbędne do utraty wagi --- wody, błonnika, witamin i minerałów - wraz z bycia mało kalorii. "Green smoothie" jest po prostu zdefiniowane jako koktajl złożony z kombinacji owoców, warzyw i zielonych warzywach liściastych.

Zielone koktajle są bardzo pożywne, jak zielone warzywa zawierają witaminy K, A, C i żelaza. Ciemniej zieleni, lepiej; trzymać z dala od sałaty lodowej i zamiast wybrać Romaine, kapusta, Boćwina lub szpinaku. Chwycić garść zielonych i wymieszać z ogórki, jabłka, banany, lub selera.