adcov.com

Najlepszy czas na ćwiczenia, aby schudnąć

Chcesz schudnąć. Masz nowy plan diety gotowe; Wszystko, co musisz zrobić, to dodać w rutynowych ćwiczeń. Trzeba przenieść swoje ciało do stracenia maksymalną ilość masy. Ale kiedy jest najlepszy czas na ćwiczenia, aby schudnąć? Rano - i dodaje powie dlaczego. Dosłownie obudzić swoje ciało, kiedy zaczynasz dzień od aktywności fizycznej, a będziesz czerpać korzyści przez cały dzień.

Dlaczego ćwiczenia rano?

Rozpocznij swój dzień z ćwiczeń i będzie można ustawić tempo dla całego dnia. Twój metabolizm będzie skakać na wysokim biegu i tam, dzięki czemu organizm do spalania kalorii maksymalne cały dzień. Twój poziom energii zostaną zwiększone na dzień, a także będziesz miał ćwiczenie zakończone zanim zostanie przerwany przez normalnego codziennego harmonogramu.

Masz wybór w rodzaju ćwiczeń należy zrobić. Bieganie to świetny sposób, aby szybko rozpocząć rano i spala kalorie. Jeśli wolisz chodzić, upewnij się, że robisz to w szybkim tempie, aby uzyskać Szybkość akcji serca. Lub udać się do siłowni i skorzystać z wielu urządzeń i klas dostępnych.

Gdy zdecydujesz się na plan, wdrożyć go i trzymać się go. Pomyśl ćwiczenia rano jako stałego mianowania; Ołówek go w kalendarzu powołania. To nie potrwa długo, organizm, aby przyzwyczaić się do nowej rutyny, a zobaczysz rezultaty w ogólnej utraty wagi.

Korzyści snu

Wykonując rano pomoże Ci lepszy sen jest. Ćwiczenie jest fizycznie stresujące dla twojego ciała, i aby twoje ciało do naprawy sam mózg pozwoli Ci spać głębiej przez dłuższy czas. Brak snu wpływa również hormony, które kontrolują apetyt. Jeśli masz zły sen w nocy jest bardziej prawdopodobne do przejadania się następnego dnia (patrz zasób 1). Dążyć do co najmniej 20 minut ćwiczeń dziennie, sześć dni w tygodniu, aby poprawić jakość snu. Wykonując późno w nocy nie sprzyja dobrze przespanej nocy, jak Twój organizm nie będzie miał wystarczająco dużo czasu na relaks przed snem.

Pierwsze kroki

Porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem nowego schematu ćwiczeń.