adcov.com

Najlepszy czas, aby wziąć drożdże piwne

Drożdże piwne jest nieaktywne drożdże wykorzystywane w produkcji piwa. Inaczej jest z drożdży piekarskich stosowanego do wytwarzania chleba, Torula drożdży lub drożdży, które prowadzi do infekcji Candida. Czasami jest uprawiana z witaminą B-12, co czyni go odpowiednim uzupełnieniem dla wegan. Drożdże piwne są sprzedawane w niektórych miejscach, głównie Australii i Wielkiej Brytanii, jak jedzenie - albo Vegemite lub Marmite.

Najlepszy czas

Najlepszy czas, aby wziąć drożdże piwne jest rano na czczo, chyba że rozstrój żołądka, w takim przypadku należy brać go z jedzeniem. Jeśli pacjent przyjmuje inhibitory MAO (takie jak niektórych leków przeciwdepresyjnych), nie należy przyjmować drożdże piwne. Drożdże piwne zawiera duże ilości substancji zwanej tyra. Tyramina może wchodzić w interakcje z inhibitorami MAO i wywołać przełom nadciśnieniowy. Nadciśnieniowy obejmuje szybki wzrost ciśnienia krwi i może powodować zawał serca, udar mózgu lub śmierci.

Korzyści

Drożdże piwne zawiera duże ilości witaminy B-kompleks i jest dobrym źródłem selenu i chromu. Ludzie, których ciała są niskie w witaminy z grupy B może chcesz uzupełnić drożdży piwnych. Jednakże, o ile nie można się specjalnie opracowany drożdże piwne uprawiane z witaminą B-12, dodatek nie zawiera witaminę B-12. Wielu wegetarian wziąć drożdże piwne zakładając go zapewni im tego ważnego składnika. Chromu drożdży piwnych, może być korzystne dla chorych na cukrzycę. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, niektóre badania pokazują, że chrom w drożdżach piwnych, może pomóc kontrolować poziom cukru we krwi. Istnieją pewne dowody, że biorąc drożdże mogą pomóc obniżyć poziom LDL ("zły" cholesterol) i podniesienie HDL ("dobry" cholesterol). Może to być spowodowane chromu w drożdżach piwnych, ale zgodnie z University of Maryland Medical Center, naukowcy nie są jeszcze pewni, dlaczego, a nawet jeśli drożdże piwne jest skuteczny w obniżaniu "złego" cholesterolu.

Czas Suplementy

Według Julie Garden-Robinson, specjalista żywienia w North Dakota State University, suplementy z drożdży piwnych należy na kilka godzin przed lub po dodatku włókien. Włókno może wiązać minerałów i ich brak na ciało w użyciu. Ponieważ drożdże nie zawiera witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, nie należy przyjmować z posiłkami. Nawet jeśli nie jest to zrobione w najlepszym momencie na czczo, jego skuteczność zostanie obniżona tylko przez pięć lub 10 procent. Jeśli nie ma zbyt dużo drożdży piwnych, możesz doświadczyć nudności i biegunkę. Częstym skutkiem ubocznym drożdży piwnych jest gaz. Ten efekt uboczny jest bardziej skłonni do się zdarzyć, jeśli organizm ma niski poziom witaminy B-kompleks.