adcov.com

Najlepszy czas, aby użyć odżywek białkowych

Suplementy białkowe są stosowane, aby pomóc sportowcom zbudować więcej masy mięśniowej. Najbardziej typowe dodatki są kreatyny i glutaminy, które dostarczają organizmowi dodatkowe białka, które jest kluczowym składnikiem stosowanym w rozwoju mięśni. Suplementy białkowe są trudne, więc na czynność wątroby Jak wycisnąć z suplementów białkowych przez czas ich właściwie jest niezbędne.

Vs kreatyny Gluatmine

Te dodatki używają sodu jako podstawowej metody transportu wchłaniania. Biorąc te suplementy razem, mogą ze sobą konkurować na alei metabolicznych i nie być w pełni absorbed.This problem może być łatwo usunięte przez nie biorąc suplementy razem. Jedną z opcji jest wziąć kreatynę pół godziny przed treningiem i natychmiast po treningu. To się nazywa bracketing i pomaga organizmowi w celu przygotowania do ćwiczeń anabolicznych poprzez ograniczenie rozpadu mięśni podczas treningu. Glutaminę należy przyjmować w innych porach dnia, jak opisano w punkcie 3.

Po treningu

Jeżeli osoba miała wybrać jeden czas na uzupełnienie białka, to będzie od razu po treningu. Mięśnie są napięte i podkreślił, podział i doświadczenie. Poprzez dostarczanie organizmowi dodatkowego białka, mięśnie absorbują je szybko i naprawić szybciej. Według są szybko wchłaniane, korpus stosowaniu białka dodaje się do ciała i ograniczają naprężenia dodana do wątroby przez dodatek.

Przed snem i śniadanie

Glutamina należy przed snem, gdy podnosi poziom hormonu wzrostu. Ten okres odpoczynku pomaga organizmowi na odpoczynek i naprawy, a to doskonała okazja, aby pomóc odzyskać i rosną mięśnie, dzięki czemu bardziej efektywne treningi.

Rano to kolejny dobry czas na glutaminę. Organizm nie miał nic do jedzenia w więcej niż osiem godzin i jest zdesperowany do żywienia. Zapewnienie mu w tym czasie białka pomaga przygotować mięśnie na dzień.