adcov.com

Najlepsze Zdrowe przekąski dla Weight Loss

Gdy próbuje schudnąć, dieta jest jednym z najważniejszych aspektów. Chociaż nie zawsze muszą ściśle ograniczyć pokarmy, które można jeść, trzeba zrobić, aby jeść zdrowe jedzenie dla utraty wagi, unikanie najwięcej żywności śmieci. Można to zrobić najlepiej przez zakupy głównie w zewnętrznych nawy w supermarkecie - to wewnątrz nawy że zwykle zawierają niezdrowej żywności. Jedz do utraty wagi, a zobaczysz funtów naturalnie wypaść.

Fresh Produce

Świeże owoce i warzywa są podstawą zdrowej diety. Warzywa są bardzo mało kalorii, które zazwyczaj można jeść tyle, ile chcesz i jeszcze schudnąć. Owoce często zapewniają zdrowe, przenośne rozwiązanie podjadanie.

Wybierz ciemnozieloną sałatę do sałatek ponad góry lodowej, która ma mniej witamin. Szpinak jest również motorem napędowym odżywiania, co daje dużo żelaza i witaminy C. Rzuć garść na koktajl owocowy dla zdrowego śniadania; nie będzie smak szpinaku, ale można cieszyć się jego zdrowe korzyści. Jabłka, banany i pomarańcze, aby na dobre przekąski. Pamiętaj, aby nosić je w torebce gdziekolwiek jesteś więc zawsze mieć coś pod ręką, gdy jesteś głodny.

Chudego białka

Białko jest niezbędna do budowy mięśni, ale wiele z białek pochodzenia zwierzęcego jest również wysoka zawartość tłuszczu. Zamiast wybrać kurczaka lub ryby i piec zamiast smażenia.

Wegetariańskie źródła białka - fasola i tofu - są również doskonałym wyborem dla chudego białka. Jeśli zawierają kilka wegetariańskich posiłków do swojego tygodniowego planu posiłków, można zaoszczędzić kalorii i pieniądze.

Pełnoziarniste

Rafinowane ziarna, takie jak ryż biały i biały chleb, zostały pozbawione ich żywienia. Przełącz do całych wariantów ziarna, które są zdrowsze. Niektóre diecie może stwierdzić, że trudno jest się przyzwyczaić do smaku pełnoziarniste. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, łatwość się do przejścia. Przygotowywać posiłki przygotowywane z całych ziaren i pół pół rafinowanych zbóż, lub naprzemiennie całości i wyrafinowane ziaren. W miarę upływu czasu, będziesz w stanie zwiększyć ilość produktów pełnoziarnistych, które można jeść.

Zdrowe Przekąski

Podjadanie jest ważne, aby pomóc trzymać się diety, ale należy unikać tradycyjnych przekąsek, takich jak chipsy, czekolada i ciasto. Zamiast znaleźć zdrowe i niskokaloryczne alternatywy.

Jeśli wolisz, słone przekąski, spróbuj jeść warzywa i pszenicy z całego pita lub hummus dip z kremowym serem, czosnkiem i koperkiem. Ci, którzy wolą słodycze powinny trzymać się z owoców. Mieć duże sałatki owocowe na początku tygodnia, więc zawsze mieć ładny mieszanki na rękę. Jogurt może być inna zdrowa przekąska dla osób, które korzystają słodkie smakołyki, ale należy zakupić rodzaju, które nie mają dużo cukru. Zawsze należy sprawdzić etykiety odżywiania.