adcov.com

Najlepsze Rodzaje Natural dezodorant

Najlepsze Rodzaje Natural dezodorant


Badania są nadal w toku, aby ustalić, czy raka piersi i choroby Alzheimera są ryzyka wzrósł o składnikach w antyperspirantów i dezodorantów. Dla tych, którzy chcą zdrowej alternatywy aż werdykt jest oficjalnie, istnieje wiele potężnych i bezpiecznych dezodorantów naturalnych, z których najbardziej pachną lepiej niż sztuczne typów zapachowych.

Dezodorant kryształ

Siarczan amonu jest naturalnie występującym minerałem zabija bakterie i pochłania zapachy. Jest łagodny dla skóry i całkowicie bezpieczne. Aby korzystać z krystalicznie dezodorant, mokre kryształy w zlewie i pocierać je pod pachami. Ten dezodorant zwykle trwa cały dzień, chyba że mocno pocić, w takim przypadku będziesz musiał aplikować je, co dwie godziny.

Dezodorant sztyft

Ten dezodorant wygląda i czuje się dokładnie tak samo jak zwykłych marek sklepowych, tylko to jest zrobione z naturalnych składników. Najpopularniejsze marki dla tego typu należą Toma Maine i ziołowe w sposób naturalny. Naturalne dezodoranty kij zazwyczaj zawierają olejki eteryczne, które naturalnie zabijają bakterie powodujące nieprzyjemny zapach, pozostawiając świeży zapach, ale pocenie.

Skrobia kukurydziana

Jeśli wolisz, aby uniknąć pocenia się całkowicie, można zastosować pewne skrobi kukurydzianej pod pachami. Skrobia kukurydziana jest naturalnie pochodzi z kukurydzy i absorbuje wilgoć, nie podrażnia skóry. Jest to szczególnie przydatne dla osób o wyjątkowo wrażliwej skórze lub tych, którzy są uczuleni na olejków eterycznych występujących w naturalnych dezodorantów.

Rzeczy, których należy unikać

Jeśli próbujesz uniknąć potencjalnie szkodliwych składników znajdujących się w dezodorantach, zawsze sprawdzać etykiety parabeny, aluminium, triklosan, talk i glikol propelyn. Wszystkie te składniki są oznaczone indywidualnie toksycznych lub potencjalnie toksyczne. W rzeczywistości, nawet talk zawiera nieuregulowanych ilości azbestu.