adcov.com

Najlepsze Rails łóżko dla dzieci

Najlepsze Rails łóżko dla dzieci


Przy zakupie łóżka dla dzieci konieczne jest, że bierze pod uwagę wszystkie niebezpieczne potencjały, takie jak szyny do spania, które mogą usidlić swoje dziecko. Ponadto, należy pamiętać, że dzieci nie powinny spać w górnej pryczy, chyba że są one co najmniej 6 lat.

Wymagania

Łóżko małe dziecko powinien szyny łóżko, które są typowo 2 cale powyżej górnej powierzchni materaca według Consumerreports.org. Powodem szyny jest zapobieganie dziecko przed wypadnięciem z łóżka, aby zapewnić bezpieczeństwo i przypomnieć mu, kiedy jest się kontaktem z poręczy, że jest on coraz blisko krawędzi łóżka. Balustrady służy jako przypomnienie, aby wiać nad. Przenośne szyny nie są zalecane. Słupki narożne nie powinno być wyższe niż 3 / cal 16th powyżej górnej poręczy łóżka.

Łóżka piętrowe

Górne łóżko piętrowe muszą mieć szyny z każdej strony. Jeśli niższe łóżko piętrowe jest więcej niż 30 cm nad podłogą również wymaga poręczy łóżka. Poręczy, która znajduje się po stronie złoża przy ścianie (która jest po stronie, która jest przeciwna do drabiny) musi przebiegać od jednego końca złoża do drugiej bez przerwy. Jeśli poręczy nie przywiązuje się do końca łóżka, że ​​szczelina pozostaje nie może być większy niż 0,22 cm. Duża różnica pozwala dzieciom utknąć i prawdopodobnie uwięzione lub dusi.

Dalsze rozważania

Poręczy, która znajduje się po stronie złoża, która nie jest do ściany, nie jest wymagane do uruchomienia długość złoża; Jednakże odstęp pomiędzy końcem poręczy i końcem złoża nie powinien być większy niż 15 cm.

Montaż i testowanie

Jest ważne, aby poręcze są trwale przymocowane do DNA, przy użyciu elementów mocujących. Górnej barierki powinna wynosić co najmniej 5 centymetrów ponad górną materaca. Po wyjęciu z górnej materac koi przestrzeń pozostawiona pomiędzy dołu barierki i górnej części fundamentu materac nie może być na tyle duży, aby umożliwić klin przejść. Klin służy do określenia, czy łóżko piętrowe stwarza ryzyko uwięzienia szyi. Klin jest wkładany do otworu w celu sprawdzenia, czy otwór jest wystarczająco duży, aby umożliwić unieruchomienie. Jeżeli wykonane są otwory na obu końcach górnym łóżko piętrowe, obsługujących ponad fundamentem materaca i przez które przechodzi klin może się swobodnie, nie stwarza ryzyka.

Rozmiar Bed

Poręcze muszą dopasować rozmiar łóżka, że ​​dziecko śpi. Jeśli nie, poręcze ześlizgnięciem. Poręczy łóżka, które przykłada się do górnej części ramy materaca jest najbezpieczniejsze dla malucha, według Mychildsafety.net. Poręcz, która jest zamocowana wzdłuż boków ramy materaca nie jest najlepsza dla dziecka, ponieważ dziecko może utknąć między materac i szyn. Nie zakup szyn, które mają załączniki siatki.

Czego unikać

Najwięcej każdej górnej pryczy powinien być 5 cm powyżej górnego materaca na minimum połowie odległości między słupkami po obu stronach. Nie zakupić łóżko piętrowe, które ma ostrych krawędzi lub punktów. Uzyskać kopię standardowej specyfikacji bezpieczeństwa konsumentów na łóżkami piętrowymi przed użyciem łóżko piętrowe. Niniejsza broszura wyjaśnia wszystkie wymagania łóżko piętrowe, jakie funkcje projektowania należy szukać lub unikać i jak wydajny łóżko piętrowe należy wykonać, aby uniknąć stwarzające zagrożenia dla dziecka.