adcov.com

Najlepsze metody rzucić palenie

Według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, prawie 45 milionów dorosłych Amerykanów są palacze, z których 32 mln chcą rzucić palenie. Mimo zerwania uzależnienia, takie jak palenie tytoniu może być jednym z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobić, istnieje wiele skutecznych metod, które pomogą Ci odnieść sukces. Wybierz ten, który działa najlepiej dla Ciebie.

Dzięki książce

Allen Carr, autor "Proste sposoby na rzucenie palenia" wędzone 100 papierosów dziennie, zanim znalazł się technik i metod, które pomogły mu w rzuceniu nałogu łatwo i bez lęku, że jest zwykle związane z rzucenia palenia.

Jego książka bestsellerem, sprzedano ponad 4 miliony egzemplarzy. Pan Carr omawia techniki, które pomogą Ci uniknąć pokusy, jak radzić sobie objawów głodu i pomaga odkryć psychologiczne przyczyny swojej zależności.

Hipnoza

Twój umysł ma dwa poziomy: świadome i podświadomości. Świadomy umysł rezonuje myśli podświadomość emituje. Aby zmienić te wierzenia, takie jak Twoje potrzeby i chęć do palenia, musi dostać się do podświadomości.

Certyfikat hypnotherapist przejść obok swojej poziomie świadomym i używać konkretnych słów i myśli, które stają się osadzone w podświadomości. Te słowa i myśli są tym, co zaczynasz kojarzyć z paleniem gdy budzi się z hipnozy.

Metoda ta jest skuteczna w 66 procent wśród tych, którzy próbują rzucić palenie.

Nikotynowa terapia zastępcza

Nikotynowa terapia zastępcza zmniejsza apetyt i objawy odstawienia ludzie czują, kiedy rzucić palenie. Produkty te uwalniają nikotynę w ciągu dnia, co pozwala palaczom odłożył papierosa, a jednocześnie stopniowo uwolnić się od nałogu.

Nikotynowa terapia zastępcza jest w postaci plastra, guma, inhalator i pastylki, które są dostępne na receptę i bez recepty.

Podczas korzystania z któregokolwiek z nikotyny metod terapii zastępczej, należy również dążyć do grupy wsparcia, które będą zajmować się psychologicznych skutków palenia.

Lek

Wareniklina, sprzedawany pod marką Chantix, to lek dostępny tylko na receptę, a działa na dwa sposoby: To pomaga zmniejszyć objawy odstawienia często związane z rzuceniem palenia, który blokuje receptory nikotynowe w mózgu, co sprawia, że ​​palenie mniej przyjemne.

Według Thomasa Glynn, dyrektora nauki i trendów na raka w American Cancer Society, Chantix jest lek, który będzie najbardziej przydatny dla palaczy, którzy próbowali rzucić przy użyciu metod alternatywnych, takich jak nikotynowej terapii zastępczej bez powodzenia. W badaniach klinicznych, 44 procent palaczy zakończyć powodzeniem, niezwłocznie po ich 12 tygodni leczenia Chantix.