adcov.com

Najlepsze Leczenie Nadciśnienia Tętniczego

Nadciśnienie tętnicze jest terminologia medyczna na wysokie ciśnienie krwi. Według American Heart Association, około jeden na trzech dorosłych Amerykanów ma wysokie ciśnienie krwi. Kiedy to ma miejsce, masz zwiększone ryzyko niewydolności nerek, zawału serca, niewydolności serca i udaru mózgu. Tam nie wiadomo przyczyny nadciśnienie występuje, ale jest wiele strategii, które pomogą leczyć.

Leki

Leki moczopędne, zwane również pigułki wody, może być przepisywany przez lekarza. Te leki pomagają nerki wyeliminować nadmiar wody i sodu z organizmu, co pomaga obniżyć ciśnienie krwi.

Beta blokery to leki, które powodują twoje serce bić wolniej, nie tyle życie. Robią to poprzez otwarcie naczyń krwionośnych i zmniejszenie nakładu pracy na sercu.

Dla ludzi, którzy mają choroby wieńcowej, niewydolności nerek lub niewydolnością serca, inhibitory konwertazy angiotensyny (ACE) są jednym z najlepszych rodzajów leków do użytku. Służą one blokują powstawanie substancji chemicznej, który powoduje zwężenie naczyń krwionośnych się wąskie.

Blokery kanału wapniowego mogą pomóc spowolnić tętno i zrelaksować mięśnie naczyń krwionośnych w okolicy serca.

Blokery alfa zmniejszenia skutków naturalnego substancjami chemicznymi, które powodują wąskich naczyń krwionośnych poprzez zmniejszenie impulsów nerwowych z nich. Blokery alfa-beta nie tylko ograniczyć impulsy nerwowe, ale również spowolnić tętno.

Leki rozszerzające naczynia zapobiec zwężenie tętnic, utrzymując mięśnie od zaostrzenia w ścianach tętnic.

Dieta DASH

Dieta DASH został zaprojektowany, aby pomóc obniżyć ciśnienie krwi. To oznacza dietetyczna Approaches to Stop Hypertension. Się do tej diety, wyeliminowanie pokarmów bogatych w tłuszcze nasycone, tłuszczu całkowitego i sodu. Położyć nacisk na owoce, warzywa, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu, produkty pełnoziarniste i produktów bogatych w potas. Mayo Clinic zaleca ograniczenie spożycia sodu do 1500 mg dziennie.

Waga i aktywny

Utrata masy ciała i ćwiczenia mogą pomóc obniżyć ciśnienie krwi. Monitorowania kalorii i upewnij się, aby nie przejadać. Jeśli masz nadwagę, postaraj się spalić więcej kalorii niż konsumować. Cel na 30 minut ćwiczeń, takich jak spacery, gry sportowe, pływanie, kolarstwo, wioślarstwo, intensywniejszej i każdego dnia tygodnia.

Redukcja stresu

Stres może mieć negatywny wpływ na ciśnienie krwi. Utrzymać poziom stresu i niepokoju w ramach kontroli, uczestnicząc w zajęciach relaksacyjnych, takich jak oddychanie, medytacyjnej zwiotczenia mięśni, tai chi i jogi. Pamiętaj, aby uzyskać odpowiednią ilość snu każdej nocy.

Redukcja alkoholu

Alkoholu może podnosić ciśnienie krwi, nawet jeśli są w inny sposób w doskonałym zdrowiu. Jeśli masz zamiar pić, robić z umiarem. Zgodnie z Mayo Clinic, to znaczy do jednego drinka dziennie dla kobiet i wszystkich powyżej 65 roku życia, i dwa drinki dziennie dla mężczyzn.

Palenie powinno być również całkowicie uniknąć, ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia naczyń krwionośnych i utwardzić tętnic.