adcov.com

Najlepsze kwiaty idealna kolory na jesień wesele

Najlepsze kwiaty idealna kolory na jesień wesele

Jesienią ślub kolory powinny odzwierciedlać żniw i stworzyć nastrój na przytulny i romantyczny ślub. Wybierając kolory i kwiaty, które są w sezonie, będziesz mieć łatwiej znaleźć kwiaty i ozdoby i elementy powinny być tańsze. Planu spadek kolory ślub i kwiaty w bogatej kolorystyce.

Upadek motywy

Spadek jest sezon, bogatą, wyraziste barwy. Planując ślub upadku, pomyśl o upadku sceny jak plastry dyni, bogate złote światło słoneczne i zmiana liści. Włączenia niektórych roślin naturalny spadek i dekoracje na ślub. Na przykład miniaturowe dynie zrobić dobre miejsce posiadaczy. Posypać wokół opadają liście, prawdziwe lub syntetyczne, aby zakończyć czuć upadku. Dla stylu rustykalnym motywem, wybierz odpowiednie ustawienie jak stodoła, Sad lub gdzieś poza. Kolory jesieni i kwiaty powinny play off bogate kolory i naturalne elementy. Podczas wybierania kolorów ślub, plan na wybranie dwóch lub trzech kolorów. Żadnych więcej niż trzy można patrzeć bałagan. Za kwiaty główne kwiat i ewentualnie pylników kwiat są uważane za ślub kwiaty. Bukiety i ustaleń można użyć innych kwiatów uzupełniających.

Kombinacje kolorów

W kombinacjach kolorystycznych, które odzwierciedlają jesieni, warto rozważyć użycie jednego z tych kombinacji, według projektanta Sarah Prye: czekolada i czerwony, bakłażan i oliwek, rdzy i oliwek, czerwony i pomarańczowy, ciemnych oliwek i mokka i czekolada i bakłażana. Trójkolorowa kombinacji, następujące są odpowiednie do upadku wesela: czekolada, czerwone i pomarańczowe; bakłażan, oliwek i ciemnych oliwek; czekolada, mocha i kości słoniowej; czerwony, rdzy i złoty żółty; bakłażan, granatowy i merlot; i mocha, czekolady i bakłażana. Można także przełączyć się te kolorowe kombinacje, aby palety kolorów.

Kwiat pomysły

Upadek kwiaty, które są w sezonie dopasować kolory, które są popularne wśród narzeczonych upadku. Hortensje są w sezonie i w głębokim niebieskim i różowym. Różowe hortensje może służyć do uzupełnienia bogatsze barwy jesieni. Dalie są również w sezonie i przyjść w szerokiej gamie kolorów z żółtego na czerwony. Chryzantemy, znany po prostu jako mamusie, są dostępne przez cały rok, ale w sezonie w upadku. Kwiaciarnie często używają mamusie jako wypełniacze w uzgodnieniach. Kwiaty są dostępne w wielu kolorach, a także zależy od wielkości drzewa.

Tradycyjne pomysły

Niektóre wesela są ponadczasowe i może brać udział w każdej porze roku. Jeśli nie jesteś na spadek plonów i zmienia wygląd pór roku, należy wziąć pod uwagę spadek romantyczny i bardziej tradycyjne wesele. Kwiaty, które mogą być łatwo ufundować przez cały rok i są używane w tradycyjne wesela są róże, Lilie, storczyki i gerbera daisies. Kombinacje kolorów stosowanych w tradycyjnych i formalne wesela to czarno-biały, czarny i kości słoniowej, czerwony i różowy, czarny i różowy, biały i srebrny, biały i kości słoniowej, czarny i czerwony, czarny i złoto i biały i barwinek.