adcov.com

Najlepsze jedzenie do jedzenia, gdy próbuje schudnąć

Kluczem do jedzenia mniej kalorii bez uczucia głodu jest w tym żywności, które mają niską gęstość energii, co oznacza, masz dużo jedzenia na kilka kalorii. Pokarmy z dużą ilością błonnika i wody, takich jak owoce i warzywa mają bardzo niską gęstość energii i mogą pomóc poczuć się zadowoleni bez rujnuje diety. Kalorie cięcia pomogą schudnąć, ale pamiętaj, aby zjeść co najmniej 1200 kalorii dziennie, aby utrzymać metabolizm aktywne.

Owoce i warzywa

Owoce i warzywa są bogate w błonnik i wody, które są zarówno kluczowe elementy udanego odchudzania. Pokarmy o wysokiej zawartości wody są mniej kalorii, a objętość wody dodaje pomoże sytości. Światłowód w świeżych produktów będzie Cię uczucie zadowolony dłużej, a owoce i warzywa oferują również witaminy i przeciwutleniacze, które są dobre dla twojego zdrowia. Przekąska na jabłek lub marchwi, kiedy jesteś głodny między posiłkami, i dodać sałatki lub pieczone warzywa na kolację, aby nabrać posiłek, nie dodając wiele kalorii.

Chudego białka

Białko utrzymuje również odczucie sytości, a to szczególnie ważne, jeśli ćwiczycie lub próbuje zbudować mięśnie. Wybierz źródeł białka o bardzo małej zawartości tłuszczu, takie jak indyk, ryby lub tofu na największe korzyści z najmniejszą ilością białka kalorii. Pamiętaj, aby mieć oko na swoich częściach; porcja białka powinna wynosić około 3 uncji, co jest mniej więcej wielkości talii kart. Dopełniają swój posiłek z warzyw i pełnych ziaren więc białko jest równe części, a nie głównym celem. Unikaj tłustych, takich jak białka, rib eye steak lub skóry na kurczaka, i zdecydować się na lżejszych kawałków, takich jak stek czy rundzie piersi kurczaka. Pamiętaj również, że mięso nie jest jedyną opcją dla białka zdrowe; fasola, soczewica i produkty sojowe są zdrowe alternatywy, które zapewniają dużo białka, a także zawierają dobroczynny błonnik.

Pełnoziarniste

Pełnoziarniste dostarczają niezbędną energię oraz więcej błonnika i białka. Na temat samej liczby kalorii, kromka chleba pełnoziarnistego zawiera 3,6 g białka oraz 1,9 g błonnika na biały chleb w 1,9 g białka oraz 0,6 g błonnika. Dodano błonnik i białko oznacza, że ​​chleb pełnoziarnisty zachowuje czujesz się pełniejsze na dłużej, które pomogą Ci uniknąć wysokokaloryczne podjadania w ciągu dnia. Obejmują całe ziarna chleba, makaronu lub pokazac jak quinoa lub ryż brązowy z posiłków lub jako satysfakcjonujące połowie podwieczorek.