adcov.com

Najlepsze diety dla otyłych

Tak jak nie ma magicznej pigułki na odchudzanie, nie ma jednej diety, która w równym stopniu osób otyłych cele, aby pomóc im schudnąć. Istnieje wiele diet bezpieczne i satysfakcjonujące, że gdyby ściśle i w połączeniu z ćwiczeń może pomóc w rzuca funtów. Najlepsze diety mają wiele podobnych cech. Na przykład, wszystkie one wymagają dużo owoców i warzyw i produktów pełnoziarnistych. Zachęcać one minimalną ilość nasyconego tłuszczu, tłuszcz trans i cholesterolu. Kiedy wiesz, co masz wyboru diety, można wybrać ten, który działa najlepiej dla Twojego stylu życia.

Dieta śródziemnomorska

Dieta śródziemnomorska jest najlepszym sposobem dla ludzi, aby schudnąć, jeśli są one również cierpi na cukrzycę typu 2, zgodnie z Medline Plus. Dieta śródziemnomorska jest sposób odżywiania, który podkreśla, całe ziarna, orzechy i nasiona, dużo owoców i warzyw, a więcej ryb zamiast mięsa, a także minimalne spożycie produktów mlecznych. Poza tym pomaga schudnąć, to dieta zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów zdrowotnych związanych sercowo-. Wyniki w 2009 włoskiego czteroletniego badania wykazały, że z dwóch grup z cukrzycą typu 2, te następujące diety śródziemnomorskiej stracili na wadze więcej, obniżony poziom cholesterolu, a około jedna czwarta z nich nie są już potrzebne leki na cukrzycę.

Dieta DASH

DASH dieta jest najlepszym sposobem, aby schudnąć, a jednocześnie obniżyć ciśnienie krwi, zgodnie z National Heart, Lung & Blood Institute. DASH oznacza przestałem podejścia żywieniowe Nadciśnienie tętnicze. To plan, który początkowo opowiadał się do obniżenia ciśnienia krwi i ryzyko udaru mózgu, ale dlatego, że różni się on od typowego amerykańskiego diety smażone i żywności przetworzonej, uczestnicy, którzy przyjmują zdrowszego stylu życia będzie schudnąć. Dieta podkreśla, całe ziarna, świeże produkty, rośliny strączkowe, ryby i drób. Na tym planie można jeść czerwone mięso i słodycze, ale w minimalnych ilościach. Ze względu na zmniejszenie spożycia sodu, na tej diecie można spodziewać się obniżenia ciśnienia krwi w czasie dwóch tygodni. Dieta ta opiera się na 2000 kalorii, ale utraty wagi, że można obniżyć do około 1600 kalorii.

Dieta wegetariańska

Kwestia Nutrition Przeglądu kwietnia 2006 potwierdziły, że dieta wegetariańska jest jednym z najlepszych sposobów, aby schudnąć. Artykuł przeglądu ponad 80 badań w celu potwierdzenia, że ​​wegetarianie ważą od 3 do 20 procent mniej niż ich odpowiedniki mięsożernych. Mają one również niższe ciśnienie krwi, poziom cholesterolu i ryzyko niektórych chorób przewlekłych. Główny autor badania powiedział, że jedzenie dużo całych ziaren, owoców i warzyw, jest to świetny sposób, aby osiągnąć swoją optymalną wagę. Prawda dieta wegetariańska unika mięsa i owoców morza. Wegetariańska, który zużywa również nabiału jest wegetarianinem lakto-ovo. Jeśli spożywać produkty mleczne, ale nie jajka, jesteś lakto-wegetariańskie.

Dieta o niskim GI

Australijscy naukowcy Westmead Hospital w Sydney zwolennikiem diety o niskim GI dla osób otyłych, które chcą szybko schudnąć. Naukowcy mówią, że zwolennicy tej diety schudnąć szybciej niż na innych dietach. Przestrzegać diety o niskim GI, trzeba spojrzeć na rankingi żywności na indeksie glikemicznym i jeść żywności w zakresie niskich, takich jak fasola, niskiej zawartości tłuszczu mleka i produktów mlecznych oraz produkty pełnoziarniste. Główny naukowiec twierdzi, że niskie GI-diety są skuteczne dla otyłych. On myśli, że to dlatego, że dieta nie jest skoncentrowany na porcje lub wielkość porcji, ale raczej na jakości jedzenia, plasuje się na indeksie glikemicznym.

Dieta bogata w błonnik

Według wyników badań opublikowanych w Journal of National Medical Association, ludzie, którzy poszli diety bogate w błonnik od jednego do ośmiu miesięcy pokazały znaczny spadek ich masy ciała. Dodatkowo do utraty masy ciała, korzyści wynikające z diety bogatej w włókna obejmują zmniejszyła zaparcia, poziom cholesterolu we krwi i cukru we krwi, jak również opuszczone ryzyko warunkach trawienia. Na diecie bogatej w błonnik, należy jeść dużo produktów pełnoziarnistych, warzyw i owoców oraz zmniejszyć spożycie przetworzonych ziaren. Niektóre pokarmy bogate w błonnik są powoli gotowane płatki owsiane, brokuły, gruszki, maliny i otręby owsiane babeczki.