adcov.com

Najlepsze Dental Plany ubezpieczeniowe Bez okresu wyczekiwania

Najlepsze Dental Plany ubezpieczeniowe Bez okresu wyczekiwania


Dentystycznych ubezpieczenia bez okresu oczekiwania do profilaktycznej opieki i konserwacji jest dostępny do amerykańskiej opinii publicznej w większości krajów, ale czas oczekiwania jest zwykle wymagane dla usługi naprawczej. Ubezpieczyciele dentystyczne, PPOs dentystyczne i zniżki dentystycznych plany mają różne relacje. Zobacz, które stomatologiczne zasięg jest najlepszy dla Ciebie, zanim się zarejestrować.

Dental Insurance

Ubezpieczenie stomatologiczne dostępne przez pracodawcę nie może mieć okres oczekiwania dla nowego pracownika. To dlatego, że jesteś w grupie. Zatrudniony, czy nie, można jeszcze zakwalifikować się do grupy. AARP jest przykładem grupy nie pracodawcy z dentystycznych ubezpieczenia. Delta Dental zarządza pokrycie AARP. Duch Dental reklamuje nie ma okresu oczekiwania i indywidualny zasięg, ale sprawdzić procent całkowitej roszczenia, które płacą. Większość ubezpieczycieli będzie płacić 50 procent do uzupełnień, raz zaczyna pokrycia.

PPOs dentystyczne

Blue Cross Blue Shield posiada ubezpieczenie stomatologiczne nazwie BlueCare, która jest dostępna w niektórych krajach, które nie mają czasu oczekiwania. Są plany ubezpieczeniowe PPO lub "preferowana organizacja dostawca". Korzystanie z operatorem w sieci sprawia, że ​​te plany ekonomiczne dla ubezpieczonych. Stany Zdrowie Jeden jest inny dostawca z siecią dentystów w korzystnej organizacji operatora.

Rabat Dental Plany

Plan zniżki dentystycznych jest opłacalnym sposobem, aby uzyskać natychmiastową opiekę stomatologiczną bez okresu oczekiwania. Ten system wymaga używania dentystę w sieci, więc przed użyciem planu zniżkę stomatologicznych, upewnij się, że jest blisko ciebie, że dentysta jest w sieci - i jeden, który można wykorzystać. Delta Dental jest jednym z większych dostawców zniżkami planów dentystycznych. Ameriplan Dental jest inny wspólny Plan zniżki dentystycznych.

Bottom Line

Jeśli jesteś w grupie, która zapewnia ubezpieczenie stomatologiczne, możesz być w stanie uzyskać ubezpieczenia bez okresu oczekiwania, który obejmuje ponad czyszczenia i pielęgnacji zębów. Istnieją również programy, w niektórych państwach, które preferowanych sieci dostawcy i trzeba korzystać z ich sieci dentystów, aby uzyskać dobrą stawkę dla opieki stomatologicznej. Plany stomatologiczne mają sieć stomatologów, którzy pracują dla nich - z dyskontem. Jeśli potrzebujesz wiele pracy stomatologicznej, stomatologii mają plany na kilka dni z zastosowania aż do zatwierdzenia, i bez dodatkowego okresu oczekiwania. Nie są to "ubezpieczenie" i nie trzeba płacić z góry i czekać na zwrot. Przeczytaj przed podpisaniem umowy z żadnym z tych planów pokrycia dentystycznych bez okresu oczekiwania ostrożnie.