adcov.com

Najlepsze darmowe środek domu Hangovers

Powiedzmy, że bawili się zbyt wiele w nocy, co nie jest wielkim problemem. Jednak organizm nie zgodzić. Można natknąć co miliony nazwali jako wspólnego kaca i co jest medycznie znany jako veisalgia. Kac jest spowodowany przez działanie odwadniające, wytwarzanych przez alkohol etanolu. Powoduje to, że wiele niepożądanych skutków ubocznych. Te środki do domu pomoże zmniejszyć ból z zabawy wieczór.

Kapusta z jabłkami do

Homeremediesforyou.com sugeruje, "Jedz kilka łyżek miodu, co godzinę, aby negować wahania poziomu alkoholu." Lub mash up banana, mleko i miód, aby spróbować ponownie umieścić minerałów w organizmie. Także spróbować mieszania imbiru w filiżance herbaty na osiedlenie żołądka lub żucia kawałek kapusty, aby pozbyć się bólu głowy.

Woda

Mamy mnóstwo jednego pewnego kaca leczyć; wody. Picie wody przed snem oraz między napojów może pomóc nawodnić organizm, odciążając wiele niepożądanych skutków ubocznych. Według naturalhelathlifestyles.com, jeden bardzo częstym błędem jest podejmowanie paracetamol lub jakikolwiek środek przeciwbólowy z danego składnika przed snem. To może przedłużyć alkoholu w organizmie, a to może być potencjalnie szkodliwe dla wątroby.

Spoonful Ocet pomaga zejść Medycyny

Kolejnym pomocnym wskazówka od homeremediesforyou.com, jest "wziąć łyżkę octu, umieścić go w filiżance ciepłej wody i natychmiast ją wypić." Według artykułu napisanego przez Kassidy Emmerson będzie to również pomóc zmniejszyć ból głowy. Ona również sugeruje, żeń-szeń, aby dostać swoje ciało czuje się lepiej. Unikać kawy, jak to może zapadać niektórych nudności dostarczanej przez kaca.

Unikać Pills

Wiele środków kaca są w formie tabletek i są sprzedawane w ponad-the-counter leków. Jednak nie są one okazały się lepiej niż elementy można znaleźć w domu. Najbardziej zaproponował lekarstwo jest proste nawodnienie.