adcov.com

Najlepsza włosów Regrowth Pomoc dla Chemii

Najlepsza włosów Regrowth Pomoc dla Chemii


Istnieje wiele powodów, człowiek może stracić włosy, a jedna z najczęstszych winowajców jest rak. Jako leczenie choroby często wymaga chemioterapii indywidualnie przechodzi tego zabiegu jest bardzo realne szanse doświadcza utraty włosów.

Znaczenie

Chemioterapia powoduje wypadanie włosów, ponieważ cele leczenia szybko rosnące komórki, w tym tych z korzeni włosów. Niektórzy ludzie mogą nawet wystąpić wypadanie włosów na całym ciele, w tym w okolicach łonowych i brwi i rzęs. W zależności od dawki chemioterapii, osoba może wystąpić przerzedzenie włosów lub całkowitą łysinę.

Efekty

Chemioterapii włosy pacjenta zwykle rozpoczyna wypadać jednego do dwóch tygodni po zabiegu, stopniowo lub w większych grudek. Większość pacjentów widzi wyraźne dowody utraty włosów u ich szczotką, umywalką i prysznicem oraz na ich poduszki. Jednak większość ludzi traci połowę swoich włosów, zanim nie jest zauważalne dla innych.

Zapobieganie

Zgodnie z Mayo Clinic, głowy hipotermia jest jeden zabieg, który może pomóc indywidualnie zapobiec wypadaniu włosów podczas chemioterapii. Hipotermia głowy działa stosując okłady z lodu na głowę, aby spowolnić przepływ krwi do skóry głowy. Przez zmniejszenie przepływu krwi, chemioterapia jest mniej prawdopodobne, aby wpływać na mieszki włosowe.

Zabiegi

Istnieje także kilka leków, które pomogą promować wzrost włosów po chemioterapii. Jednym z najczęstszych jest Rogaine, ale Nioxin, Tricomin i Revivogen są przeznaczone do zwalczania wypadania włosów u mężczyzn i kobiet.

Rozważania

Według American Hair Loss Counsel, niektórzy ludzie uważają, że ich struktura i kolor włosów są różne, gdy zaczyna odrastać. Zróżnicowanie to występuje, ponieważ komórki barwnikowe zostały zmienione. Gdy komórki pigmentowe powrócić do normalnego oryginalny kolor włosów często powraca.
W większości przypadków, wywołane chemioterapią łysienie jest tymczasowe. Włosy zazwyczaj rośnie ćwierć cala miesięcznie, a powinna zacząć odrasta około sześć tygodni po zakończeniu leczenia. Większość osób może spodziewać się, że głową pełną włosów około sześciu miesięcy do roku po ich zakończeniu leczenia raka.