adcov.com

Najlepszą metodą usuwania woskowiny

Najlepszą metodą usuwania woskowiny


Earwax to produkt naturalny, który chroni przed wodą i ucho infekcji. Zbyt mało woskowina zwiększa możliwość zakażenia, ale także zbyt wiele może spowodować infekcję, jak również utratę słuchu. Lekarz może dać najlepsze leczenie do usuwania woskowiny, ale także to, by wiedzieć najlepsze dostępne produkty i środków domu.

Leczenie lekarza

Najlepszą metodą do usuwania woskowiny, według amerykańskiego Fundacji Badań Słuchu jest przez lekarza, pod kontrolą wzroku. Metoda ta polega na lekarza lub innego profesjonalnego wprowadzania metalu speculum w kanale słuchowym, a następnie usuwania wosku z instrumentu o nazwie łyżkę cerumen, miękkiej urządzenia ssącego i kleszcze. Procedura nonsurgical odbywa się często z mikroskopem o powiększeniu bada. W niektórych przypadkach ta procedura wymaga wizytę do specjalisty ucha.

Usunięcie Earwax przez lekarza, zwiększa prawdopodobieństwo, że wszystkie wpływ wosk jest usuwany, oraz, że jest wykonana bezpiecznie.

Over-the-Counter

Spadek ucha rozwiązanie jest najlepszym produktem dla osób z małym lub umiarkowanym woskowiny gromadzeniu, według AHRF. Over-the-counter produktów, które pomagają w usuwaniu woskowiny są mieszaniny oleju i nadtlenku. Nadtlenek wodoru nie występuje rozpuścić woskowiny, ale ma raczej mechaniczny porusza się wosk z kanału słuchowego.

Krople do uszu nie są zalecane dla osób z perforacją błony bębenkowej na. Oparte na enzymach krople do uszu są częściej powodować reakcje alergiczne, a zatem, roztworów olejowych i nadtlenek są najbardziej skuteczne produkty.

Home Remedy

Woda może być równie lub bardziej skuteczna niż na recepty Earwax wyjmowaniu spada. Za pomocą wody, aby usunąć wosk jest często nazywany nawadniania lub strzykawką. Polega ona na wprowadzenie wody do kanału słuchowego dwóch do trzech minut, aby płyn zerwać mięknie wosku, po czym za pomocą strzykawki w celu usunięcia wody i wosku z ucha.

Ta metoda może być niebezpieczne, jeśli osoba ma przebicie błony bębenkowej, ponieważ woda i wosk może przejść do ucha środkowego, powodując infekcję.

Niektórzy ludzie korzystają z urządzenia do odbioru wody rozpylać wody do kanału słuchowego, ale nie okazał się bardziej skuteczny niż powoli zalewają ucha wodą.