adcov.com

Najlepsza Medycyna usunąć wszy gnidy z włosów

Najlepsza Medycyna usunąć wszy gnidy z włosów


Każdy, kto kiedykolwiek miał dziecko lub ukochaną osobą zaatakowanych przez wszy wie, jak trudne może być do usuwania szkodników. Te uparte nitów przylgnąć do pasm włosów, a błędy dorosłych, ryż wielkości na pozór nie odejdzie i można skakać z człowieka na człowieka. Czasami oczywiste środki nie wydają się działać. Oto kilka wypróbowanych sposobów Odwszenie włosy.

Wszy są powszechne

Jeśli masz poniżej 13 lat, dziewczyna i nie stanowi afro-karaibskiej lub czarnym pochodzenia, szanse jako jeden z 12 milionów Amerykanów leczonych wszy ssania krwi co roku są znacznie większe. Mieszkają na skórę głowy i chłonąć krew, ale wszy nie rozprzestrzeniają lub nosić infekcje chorób. Mimo to, że cię swędzieć i skakać dookoła, i są zagrożeniem dla zdrowia i głowy. Muszą one zostać zabite, a ich jaja usunąć z grzebieniem nit.

Leków

Niektóre wszy stają się odporne na niektóre produkty na bazie pestycydów powszechnie występujących na półkach drogerii. Ale z wielu szkół ustanawiających "nit" polityk nie, rodzice potrzebują silnego leku.
Istnieje kilka roślinnego zabójcy wszy zawierające naturalne oleje - w tym drzewa herbacianego, anyż, kokos i olejów neem - których wiele rodzic referencje promiennie poprzeć jako bezpieczne i skuteczne, choć mało, jeśli w ogóle. niezależne badania w celu potwierdzenia tych roszczeń.

Nitów

Nawet po tym, jak dorośli są martwe wszy, gnidy wydają się pozostać, i wiele dzieci może nie kontroli głowy w szkole pielęgniarki. Co najmniej jeden z produktów ropopochodnych, LiceKiller, oferuje Nit Glue Disolver, które faktycznie rozpuszcza trzymać gnid "na włosach. Prawdopodobnie najważniejszym krokiem w usuwaniu gnid jest nit grzebień, grzebień, którego specjalny zęby są bardzo blisko siebie. Po użyciu trzystopniowy sposób LiceKiller jest - wszy zabójcę, szampon i odżywka - nit grzebień powinien być stosowany do usuwania każdy ostatni nit.