adcov.com

Najlepsza Leczenie alergii Cat

Najlepsza Leczenie alergii Cat


Z alergią kotów, objawów i nasilenia ustalić leczenie. Dr James T. Li, specjalista alergii w Mayo Clinic, sugeruje, że wiedząc, co powoduje alergii i pracy z lekarzem, aby znaleźć odpowiednie leczenie jest najlepszym sposobem, aby zarządzać problem.

Immunoterapia

Immunoterapia jest program szkoleniowy, który uczy swoje ciało, aby stać się niewrażliwe na konkretne alergeny. Tygodniowy program jest wprowadzany i jeden lub dwa strzały są podawane. Następnie dawkę zwiększa się w okresie od trzech do sześciu miesięcy. Program zawieranie miesięcznych strzałów serwisowych dla trzech do pięciu lat kończy terapię.

Leki

Według dr Li, leki mogą być zalecane przez lekarza w zależności od objawów alergicznych. "Leki przeciwhistaminowe," stwierdza, "są powszechnie stosowane w leczeniu kataru siennego, ale nie działają dobrze w leczeniu astmy." Modyfikatory leukotrienów, takie jak montelukast, chemikalia pomóc w zablokowaniu organizm produkuje, że za objawy alergii. Kortykosteroidy zmniejszają stan zapalny kontrolować siana odpowiedzi gorączka. W łagodnych przypadkach, over-the-counter sprayu zapobiegawczy może być na tyle skuteczne, aby był wygodny.

Styl życia i Strona główna zadośćuczynienie

Mimo, że pobyt z dala od kotów jest najważniejszym czynnikiem w zapobieganiu reakcje alergiczne, czasami alergeny są już w domu. Mayo Clinic zaleca konieczności ktoś oczyścić swój dom, w tym ścian i sufitów. Wymień dywany, szczególnie w sypialni, i wymienić pościel. Użyj pokrywy blokuje alergeny materac. Wysoka wydajność powietrza cząstek (HEPA) filtry w pracy kanału, worki próżniowe i urządzenia do oczyszczania powietrza pomaga kontrolować powietrzu cząstki.