adcov.com

Najlepiej Dwukropek Czyścić dla diabetyków

Najlepiej Dwukropek Czyścić dla diabetyków


Dwukropek czyszcząc jest sposobem, aby oczyścić organizm z toksyn i zachować zdrowe jelita grubego. Niezdrowe jelita grubego może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych i chorób. Wiele programów oczyszczania okrężnicy, szybko wezwać jednego rodzaju lub innego. Ludzie, u których zdiagnozowano cukrzycę musi uważać w postępowaniu z oczyszczenie okrężnicy, ponieważ muszą utrzymywać stabilny poziom cukru we krwi.

Poziom cukru we krwi i Colon

Diabetycy z przewlekłym zaparciem zwykle wykazują wyższy poziom cukru we krwi, więc oczyszczania jelita grubego może pomóc utrzymać poziom. Cukru we krwi w górę nie tylko w odpowiedzi na jedzenie wysokiej cukru lub żywności wysokiej węglowodanów, ale także wtedy, gdy jelita grubego jest rozciągnięta lub rozdęte. Komórki, które wyścielają część jelita najbliżej żołądka wysłać sygnał do trzustki, gdy został strawiony posiłek. Trzustka wydziela insulinę, aby następnie przygotować, aby przenieść glukozę do komórek, które jej potrzebują. Trzustka wydziela również glukagon, które aktywują wątrobę do zwolnieniu wystarczającej ilości glukozy, aby utrzymać poziom cukru od pójścia zbyt niska. Diabetycy albo nie wytwarzają insuliny lub komórki w ich ciałach nie odpowiedzieć. Diabetycy wytwarzają glukagon, które mogą utrzymać swoje cukru we krwi niestabilny. Nieporęcznych żywności lub duże ilości mięsa i produktów skrobiowych wywołać ten proces, ponieważ nie przechodzą przez jelita szybko. Utrzymanie okrężnicy jasne może pomóc ustabilizować poziom cukru we krwi.

Dieta jako dwukropek sprzątający

Różne rodzaje postu jest wspólnym mianownikiem wielu programów oczyszczania jelita grubego. Nie idź na wszelkiego rodzaju szybko, bez konsultacji z lekarzem. Dokonać zmian w diecie i jeść warzywa bogate w błonnik, ale zrobić to z umiarem. Rozpocznij dodając jedną dodatkową porcję dziennie. Nie stosować środków przeczyszczających. Dodaj owoce i warzywa do diety, które mają działanie przeczyszczające, jak do nich. Dodaj śliwek do diety, ale znowu, zachowaj umiar. Śliwki to owoce, które są bogate w cukier. Zawierają mleko magnezu, a to powoduje więcej wody do okrężnicy. To sprawia, że ​​stolce mijania łatwiejsze. Ogranicz mięso i pić dużo wody.

Lewatywy jak dwukropek sprzątający

Program czyszczący może również obejmować stosowanie lewatywy. Lewatywy są wykorzystywane do medycyny prewencyjnej oraz do łagodzenia zaparć. Zakup gruszka do lewatywy w lokalnej drogerii. Zestaw składa się z worka i rury. Napełnij worek z wodą (do zalecanego poziomu podanego przez producenta), a następnie włożyć rurkę do odbytu. Jak płynie woda do odbytu, to opróżnia jelita grubego.