adcov.com

Najczystsze Aloes na świecie

Najczystsze Aloes na świecie


Aloes jest stosowany od wieków w leczeniu różnych warunkach, z problemami skóry, oparzenia i wysypki na zaparcia, a nawet cukrzycy. Istnieje ponad 250 gatunków roślin, aloesu i są zwykle uprawiane w miejscach, w tropikalnych i subtropikalnych; roślin aloesu mogą dorastać do 4 metrów wysokości. Najpopularniejsze gatunki --- aloes --- ma duże, twarde, kolczaste liście, które zawierają gęstą, jasną żel często używany do leczenia oparzeń; Produkty aloesu może zmieniać się w jakość, czystości i stężeniu.

Warunki

Aloes najlepiej rośnie w temperaturze około 15 stopni Celsjusza lub 59 stopni Celsjusza, a przestaje rosnąć na około 5 stopni Celsjusza lub 41 stopni Celsjusza. Jeśli roślina jest pozostawiony w temperaturze poniżej 0 stopni Celsjusza lub 32 stopni Celsjusza, będzie się odmrożenia. Roślin powinny być sadzone w pełnym słońcu, w umiarkowanie żyznej i szybkie odprowadzanie gleby.

Organiczny

Aloes organiczny jest często postrzegana jako najczystszej aloesu, ponieważ nie zawiera żadnych nawozów sztucznych i pestycydów. Aloes organiczny zostaną oznaczone jako takie, ze wskazaniem, gdzie był uprawiany i jak była uprawiana.

Czystość i Przygotowanie siarczanu

Najczystsze aloes powinien zawierać 100% czysty aloes, bez wypełniaczy lub dodanej wody. Aloes nie potrzebuje żadnych dodatkowych składników, aby wykonać w najlepszym wydaniu. Aloe powinien być tłoczony na zimno, co oznacza nie stosuje się ogrzewania na rośliny w celu usunięcia żelu cenny z liści.

Gran Canaria

Gran Canaria, część Wysp Kanaryjskich, jest często wymieniany jako najczystszej aloesu na świecie, ze względu na jego pogody i klimatu: chłodne lato, ciepłe zimy i braku ekstremalnych temperaturach. Aloe zatem nigdy, lub prawie nigdy wystawiony na działanie bardzo niskich temperatur, które mogą spowodować odmrożenie i mogą rosnąć w warunkach optymalnych w celu zapewnienia czystości i jakości w roślinie.