adcov.com

Najczęstsze rodzaje chirurgii plastycznej

Najczęstsze rodzaje chirurgii plastycznej


Czy dla celów estetycznych lub korzyści dla zdrowia, wiele osób szuka chirurgii plastycznej. W 2004 roku, na przykład, Amerykanie wydali około 12,4 miliardów dolarów na zabiegi kosmetyczne, według badań przeprowadzonych przez American Society for Aesthetic Plastic Surgery. Chociaż istnieje wiele rodzajów chirurgii plastycznej, niektóre są bardziej popularne niż inne. Poniżej znajduje się lista niektórych z najbardziej popularnych typów operacji plastycznej.

Powiększanie piersi

Wiele kobiet, które nie lubią wygląd swoich piersi będzie starał ten rodzaj zabiegu, który wykorzystuje implantów piersi, aby uzyskać objętość piersi.

Facelift

Modernizacja służy do korygowania zmarszczek, obniżeniami i luźne tłuszczu w okolicy twarzy.

Liposukcja

Używane powszechnie na udach, biodrach, pośladkach, brzuchu i talii, liposukcja przekształca części ciała, które nagromadziły się złogi tłuszczu.

Powiększanie piersi

Zabieg ten służy do zmiany rozmiaru, szerokość i profil nosa. Korekcja może również zmienić wygląd swojego nosa i nozdrzy końcówki.

Plastyka brzucha

Gdy ciąża i brak ruchu mają wpływ na wygląd brzucha, można zdecydować się na Tummy Tuck, to operacja pociąga za sobą usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, powodując w ten sposób bardziej płaski brzuch, szczuplejsze.