adcov.com

Najbardziej pożywnych przekąsek

Najbardziej pożywnych przekąsek


Czy oglądasz swoją wagę lub po prostu stara się jeść lepiej, kiedy chcesz coś przekąsić, wiesz, powinno być dobre dla Ciebie. Na szczęście, z odrobiną wskazówek od USDA Food Pyramid, można znaleźć najbardziej pożywnych przekąsek, które są nie tylko zdrowe, ale smaczne.

Pierś z kurczaka gotowana

To jest chyba coś, że nie myślę o jako przekąsek, ale białka w kurczaka jest super dla pick-up po południu, kiedy czujesz, poziom energii upaść. Jeśli jedzenia gotowanego kurczaka samą w sobie nie przemawia do Ciebie, spróbuj go cięcia i mieszania go z odrobiną majonezu lub niskiej zawartości tłuszczu sos sałatkowy. Dodaj orzechy, winogrona lub rodzynki na sałatkę z kurczaka mini, lub ser i salsa, aby dać mu trochę wolny.

Owoce i warzywa

Wiesz, że są wielkim źródłem zalecanego dziennego spożycia witamin i minerałów, ale to nie czyni ich jedzeniu łatwiej. Na szczęście, sklepy spożywcze robią to bardzo proste, aby w tych wszystkich owoców i warzyw jesteś przypuszczać, aby jeść przez prania wstępnego i cięcia je dla Ciebie. Spróbuj brokuły, kalafior i marchew z małym ranczo opatrunku Sałatka na szybki i łatwy przekąskę lub zjeść jabłko i arbuz plastry zamiast batonika na słodką ucztę.

Pełnoziarniste

Ponieważ wiele zboża pełnoziarniste teraz przyjść z dodatkiem błonnika, spróbuj pojedynczy służyć całe ziarno zbóż jako popołudniowe przekąski pomogą Ci zakończyć się dzień, aż do domu. Uniknąć dodawania cukru i spróbuj rodzynki lub banany zamiast jeśli wolisz swoje zboże trochę słodkie. Dodatkowy bonus, otrzymasz liczyć, że bananów w codziennej porcji owoców i nie zapomnij, wapnia i witamin w mleku spełnia wymagania dla zdrowszego odżywiania zbyt.

Jogurt

Z wszystkich typów jogurt dostępne, można teraz nie tylko dostać część która jesteś wapnia przez pojedynczej porcji, ale wiele jogurty zawierają acidophilus, co jest dobre bakterie, które pomagają w trawieniu. Jeśli jesteś zmęczony zwykłym jogurtem, ale nie znaleźliśmy bitą rodzajów nadzienia jogurt, jogurt grecki dla spróbować lekko kwaskowaty uczta. Struktura jest bardzo podobna do regularnego jogurt, ale tylko na tyle, aby zwrócić uwagę różne.