adcov.com

Najądrza Home Remedy

Najądrza występuje, gdy nadjądrze, zwinięte rurki z tyłu jąder, które przenosi plemniki, pobiera stan zapalny. Mężczyźni, zazwyczaj w wieku od 19 do 35, często czuję ból i zobaczyć obrzęk okolicy pachwiny jako wskaźnik, że mają zapalenie najądrza.

Przyczyny

Niektóre z przyczyn zapalenie najądrzy m.in. chorób przenoszonych drogą płciową (najczęstsza przyczyna), infekcje bakteryjne, amiadarone (leki przeciw arytmii serca), gruźlicy lub moczu w najądrza. Ostatnia przyczyna się dzieje, gdy mocz płynie do tyłu do najądrza, które mogą wystąpić podczas podnoszenia ciężkich lub rozpięcia.

Zabiegi ziołowe

Istnieje wiele z ziołowych suplementów, które pomogły traktować zapalenie najądrza. Echinacea, skrzyp, Saw Palmetto Ekstrakt z jagód, żurawina i chimaphilla są łatwo dostępne suplementy ziołowe, które pomogą ten stan. Jeśli masz dostęp do zielarza, można także spróbować Philodendron, Pulsatilla lub podophyllum. Są one uważane za substancje toksyczne, dlatego zielarz powinien nadzorować korzystanie z nich.

Hydroterapia

Weź gorącą kąpiel na 15 do 30 minut raz lub dwa razy dziennie. Poprawia krążenie gorącej wody, w szczególności na powierzchni zanurzona. Poprawa krążenia pomogą przyspieszyć zdolność organizmu do zwalczania infekcji.

Zmiany w stylu życia

Możesz dokonać pewnych zmian w stylu życia, aby złagodzić ból i dyskomfort zapalenie najądrzy. Pobierz leżenia w łóżku i podczas leżenia, upewnij się, że podniesienie moszny poprzez składanie ręcznika się pod nim. Można również zastosować zimnych okładów do moszny przez 30 minut na raz. Gdy nie stać, nosić sportowe zwolennikiem. Wreszcie, nie uprawiać seksu, aż infekcja się nie wyjaśni.

Rzeczy, których należy unikać

Spożywanie alkoholu i palenie wydają się być dwa kontrolować czynniki ryzyka związane z najądrzy. Jeśli wystąpi zapalenie najądrza, to najlepiej, aby uniknąć obu tych rzeczy nie tylko na czas trwania objawów, ale w celu uniknięcia przyszłych przypadków choroby. Nawet narażenie na bierne palenie może powodować wystąpienie objawów.