adcov.com

Nadużywanie Nasiona powoju

Nadużywanie Nasiona powoju


Rośliny i nasiona mogą być zakup legalnie prawie wszędzie. Nasiona kwiatów są dostępne w centrach ogrodniczych. Niezależnie od wieku, każdy może wejść i kupić nasiona ogród. Ludzie mają prawo robić co chcą z takich nasion. Są to nasiona i liście, które są bardzo silne, jednak niektóre mają właściwości halucynogenne.

Nasiona Morning Glory

Nie ma żadnych ograniczeń Federalna Agencja Leków na nasion morning glory w Stanach Zjednoczonych. To luka stwarza możliwości nadużywania narkotyków --- zwłaszcza wśród nastolatków poszukujących dreszczyku narkotyków.

Według strony ebasedprevention.org, brązowe nasiona kilku odmian morning glory zawierają naturalny tryptaminę amid kwasu lizergowego nazwie lub LSA. W artykule twierdzi, że LSA jest podobny do LSD, halucynogennego narkotyku popularnej w 1960 roku.

Niebezpieczne Psychedelic Experience

Według strony internetowej, LSA działa jako psychodeliczny lub halucynogenne użytkowników. Artykuł dodaje, że LSA tworzy zmianę umysłu, mimo że uważany jest za tylko 5 procent do 10 procent równie niebezpieczne, jak LSD.

Strona zauważa, że ​​stosowanie nasion produkuje doświadczenie LSD-jak trwały około sześciu do 10 godzin, kiedy nasiona są przyjmowane doustnie. Alkaloidy zawierające azot, na bazie roślin są również uzyskiwany z nasion do spożycia, według strony internetowej, która dodaje, że mikstura herbata jest używany przez innych, którzy mielić ziarna na ten cel.

Nastolatki, Morning Glory Przepisy i Internetu

W Kanadzie, na stronie internetowej mapinc.org mówi, nastolatki są następujące dziesiątków lat recepty do herbaty i inne halucynogenne koktajle. Artykuł mówi, że dwa gatunki morning glory "Heavenly Blue" i "Pearly Gates", są faworytami do koktajli z władzami.

Sprzedawcy nasion morning glory w Kanadzie jest ograniczenie ich sprzedaży nasion do nastolatków, według strony internetowej. Artykuł informuje, że nastolatki są nieustraszeni w mówieniu sklepikarzy, co zamierzają zrobić z nasion.

Na stronie internetowej informuje, że materiał siewny powój kwiat recepty kiełkującego w Internecie, dodając, że strony i grupy dyskusyjne w szczegółach Internet jak mieszać zmielonych nasion, z alkoholem lub z ponad-the-counter leków choroba poruszenia.

Morning Glory Nasiona: Wiek-Stare narkotykiem

Oklahoma Biura Narkotyków i niebezpiecznych narkotyków mówi obecne wykorzystanie nasion morning chwały "dla efektu halucynogennych jest tylko kilka lat. Jednak artykuł twierdzi, istnieją dowody, że stosowanie nasion jako halucynogenne mogą sięgają setki lat do chwili, gdy zostały one szeroko stosowane przez meksykańskich Indian.

Prezydium stwierdza, że ​​niebezpieczeństwo wszystkich halucynogenów, w tym nasion morning glory, jest to, że wpływ na umysł i ciało nie są w pełni znane medycynie.

Rodzaj Nasiona Hallucinogenic Morning Glory

Biuro opisuje halucynogenne nasiona powoju jak trójkątnego kształtu, a więc różniące się od rundy i nie halucynogenne nasiona powoju. Artykule stwierdzono, że nasiona można wytworzyć jak herbata i ekstrakcji są następnie w celu uzyskania pożądanego efektu halucynogenne. Użytkownicy żuć również nasiona, według strony internetowej. Wymioty, zawroty głowy i biegunka może towarzyszyć stosowanie nasion, zgodnie z biura.

Efekt odstraszający pozarządowa

Producenci nasion robią ich część, aby zniechęcić do nadużywania nasion morning glory. Według ebasedprevention.org, kilka komercyjnych producenci nasion uciekają się do leczenia nasion Morning Glory z chemikaliów, które nie zostały zmyte. Artykuł ten stanowi, że substancja ta powoduje wymioty, nudności i bóle brzucha. Nasiona są czasami traktowane z rtęcią, aby zapobiec psuciu metylu, artykuł mówi.

Strona skrytykował wysiłki odstraszających, twierdząc, że substancje chemiczne, które mają być zniechęcający są trujące i mogą spowodować uszkodzenie wątroby, mózgu i układu nerwowego.