adcov.com

Nadużywanie Acepromazyna

Nadużywanie Acepromazyna


Acepromazyna jest wspólna lek stosowany w celu uspokojenie zwierząt. To spowalnia system nerwowy i jest zazwyczaj niski w skutkach ubocznych. Niestety może to być zlekceważony przez właścicieli zwierząt nadużywających narkotyków na zwierzę lub siebie.

Funkcje

Acepromazyna jest uspokajający. Blokuje receptory dopaminy w mózgu, co spowalnia w ośrodkowym układzie nerwowym. Dokładne mechanika jak acerpromazine działa nie jest znana, ale to tylko legalne dać do niektórych zwierząt. Leki związane człowieka-to Thorazine i compazine.

Jazda nadużycie

Najczęstszym typem nadużycia Acepromazyna jest koni. Acepromazyna jest mniej dotkliwe typ uspokajający, i jest używany do koni, które są trudne do obsługi lub którzy mają nadmiar energii nerwowy. To może być dobrym narzędziem szkolenia, jeśli stosowane z umiarem, ale jeśli używana regularnie może stać się nadużyciem. Acepromazyna nie został przetestowany do codziennego użytku na koniu, tylko okazyjnie. Wiele razy tego typu nadużyć dzieje się przez przypadek, bo ludzie nie myślą o tym, jak nadużycia ze względu na fakt, że acepromazyny jest poziom uspokajający niskie.

Nadużycie w ludzi

Medical wzrosły ceny i ilość osób pracujących na własny medicating wzrasta. Ludzie, którzy są na leki związane z Acepromazyna zdaje sobie sprawę, że mogą dostać o wiele tańsze od Acepromazyna ich lekarza weterynarii, niż mogą dostać swoje leki z ich apteki. Rozwiązanie to jest nadużyciem, ponieważ nie była przewidziana dla użytkownika, co oznacza, że ​​ilość i częstotliwość lek jest przyjmowany może być niebezpieczne. Również acepromazyny nie jest badany przez ludzi, co oznacza, nikt nie jest pewien, ze skutków ubocznych, które mogą wystąpić u ludzi po spożyciu. Według MedicineNet.com, maluch podobno zmarł po zażyciu Acepromazyna terminu na psa rodzinnego.