adcov.com

Nadtlenek Cancer Cure

Teoria wprowadzona przez dr Otto Warburg, laureat Nagrody Nobla, sugeruje, że komórki nowotworowe rozwijają się, gdy tlen jest nieobecny. Normalne komórki używać tlenu do dostępu do świadczeń energetyzujące glukozy poprzez połączenie komórek. Ponieważ komórki nowotworowe zawierają mało tlenu nie mogą uzyskać dostępu do tego samego świadczenia. Zamiast tego, łamią glukozy w dół, zyskuje jedynie znikomą korzyść. Ponieważ nadtlenek wodoru zawiera około 80 procent tlenu, niektórzy naukowcy uważają, mogą być w stanie leczyć raka.

IV Infusion

Niektórzy naukowcy uważają, nadtlenek wodoru poprzez wlew IV kroplówki jest bezpieczny. Niemniej jednak, niektóre zgonów były związane z tym leczeniem.

Podczas IV infuzji nadtlenek dodaje się do IV, co pozwala, aby stał się rozmieszczone w całym układzie krążenia. Po tym, tlen jest dystrybuowane do wszystkich komórkach ciała. Hamuje wzrost organizmów beztlenowych; budulcem choroby.

Typowa dawka wynosi od 5 ml nadtlenku 3 procent zmieszanego z 500 ml 5 procent glukozy. Stopa kroplówka jest wokół 100 kapie na minutę.

Stosowania miejscowego

Miejscowe stosowanie nadtlenku jest stosowany przez wiele lat do leczenia infekcji cięć i ran. Bulgotanie widoczne w trakcie leczenia jest tlen zwolnieniu hamować i zabijać bakterie. Pewne naturalne healers zatem wywnioskować, że dodanie nadtlenku kąpieli może pomóc w leczeniu chorób skóry. Uwaga: nadtlenek spożywczy, co stanowi 35 procent czystego nie powinny być stosowane bezpośrednio na skórę. Aby to zrobić, może spowodować oparzenie.

Średni miejscowego przepis 4 filiżanek nadtlenku wodoru spożywczego do wanny z 50 galonów wody.

Zastosowanie wewnętrzne

Niektórzy naukowcy uważają, spożycie nadtlenku spożywczego jest bezpieczne, wskazując na fakt, że chemioterapia działa bardzo podobnie. W przeciwieństwie do nadtlenków leczenia jednak, chemioterapia zabija także zdrowych komórek.

Nadtlenek spożycie nie powinno odbywać się bez nadzoru lekarza. Ilości dawki muszą być małe i odpowiednio rozcieńczyć. Nawet wtedy, FDA ostrzega przed takim użyciem, powołując się na brak dowodów, że terapia żywotnego spożycie jest skuteczny.

Nie ma wątpliwości, jednakże, że nadtlenek wodoru zabija bakterie. Niektórzy naukowcy uważają, może to zapobiec dolegliwości jak infekcje pęcherza moczowego, jelita grubego i zapalenia pochwy problemy. Eksperymenty zostały wykonane z Bicze i lewatywy. Bezpiecznego leczenia wydaje się być 3 łyżki nadtlenku 3 procent zmieszanego z 1 litr wody destylowanej.

Dodatkowo, użycie nadtlenku w parowników z powodzeniem wykorzystywane w celu poprawy oddychania dolegliwości związanych z astmą, rozedmą płuc i przeziębienia. Uwalnia gojenia tlenu do powietrza wpadającego i oczyszcza płuca. Dobra dawka wynosi 1 uncja nadtlenku na 1 litr wody.

Zabiegi nadtlenek

Nadtlenek wodoru jest reklamowany jako skuteczne w leczeniu wielu stanów i chorób. Choroby obejmują AIDS, raka (czerniak, choroby prostaty), rozedma płuc, wirus Epsteina-Barr, fibromialgia i stwardnienie rozsiane. Warunki obejmują marskość wątroby bakteryjne, syndrom chronicznego zmęczenia, cukrzyca, reumatoidalne zapalenie stawów, spowodowane zakażeń grzybiczych, zgorzel, zapalenie dziąseł, zapalenie wątroby, opryszczka i infekcje drożdży. Niemniej jednak, American Cancer Society twierdzi, nie ma żadnych dowodów na poparcie tego twierdzenia.