adcov.com

Mycia ciała pości

Mycia ciała pości


Oczyszczająca organizm szybko składa się ograniczać zużycie stałego pokarmu, aby ciała, aby pozbyć się zanieczyszczeń i toksyn nagromadzonych w krwi oraz w przewodzie pokarmowym. Szybko może trwać tylko jednego dnia, lub może rozciągać się na kilka dni. Wiele mycia ciała głodówki umożliwić pewien rodzaj napoju żywieniowego podczas głodzenia, a wszystkie głodówki zachęcać do picia dużo wody oczyszczonej.

Historia

Początkowo, na czczo było związane z pokutą za grzechy i do ustawiania własnego ducha z jej przekonaniami religijnymi. Religie pogańskie włączone czczo do swoich rytuałów płodności, a niektóre plemion indiańskich na czczo w celu zapobiegania katastrofom i zażegnać pecha. W końcu, jak ludzie skończyli postów i czuł fizycznie pobudzony, post stał metody oczyszczania własnego ciała i przyspieszenie metabolizmu niemrawo.

Fizjologia

Jelita grubego jest celem wielu do mycia ciała postami ponieważ zapewnia drogę przez które toksyny są wydalona z organizmu. Zwolennicy uważają, że postami oczyszczania okrężnicy żywi toksyny z codziennego spożywania wysoko przetworzonej żywności, a niektóre z tych toksyn są wchłaniane przez jelita z powrotem do ciała. Ponadto, wątroba usuwa toksyny z krwi, na czczo i daje możliwość NARZĄDACH złapać przed osobą zaczyna jeść ponownie.

Metody

Łączna szybko eliminuje zużycie wszystkiego, ale wody. Większość alternatywnych placówek ochrony zdrowia, którzy popierają całkowity szybko zalecić jego ostatnia od 1 do 3 dni. To nie powinno trwać dłużej niż siedem dni. Bardziej powszechne ciało szybko pozwala na oczyszczenie spożycie soków odżywczych opakowaniach, co ułatwia osobom na pozostanie na szybko. Niektóre głodówki zalecane dodatkowych metod zwiększenia efektu oczyszczającego, takich jak stosowanie środków przeczyszczających i Colonics.

Soków

Popularne szybko obejmuje oczyszczenie ciała wyciskania organiczne świeże owoce i warzywa, aby usunąć miąższ i błonnika i pozwolić tylko skoncentrowanych składników odżywczych w postaci ciekłej. Dużej mocy sokowirówki z ostrzami metalowymi posiekać warzywa i wycisnąć płyn. Zapewnia to bardzo stężonego soku, który może być rozcieńczony wodą. Możesz zobaczyć naszą sekcję Zasoby dla dodatkowych informacji.

Dodatkowe

Ponieważ organizm oczyszcza szybko ma detoksykacji krwi i układu jelitowego, niektórzy zwolennicy polecają przechodzi okrężnicy podczas nawadniania szybko zachęcić usuwanie odpadów kału, że linie ściany jelita grubego.

Następnie

Proponujemy alternatywne placówek ochrony zdrowia do mycia ciała kończy się szybko poprzez spożywanie tylko świeżych owoców i warzyw na dzień lub dwa. Chociaż korzyści z szybkiego nie są wspierane przez nauki medyczne, wielu adwokatów świadczą uczucie bardziej energiczny i przeżywa większą bystrość umysłu po szybko.

Ostrzeżenie

Przed wyruszeniem na łączną szybko, że trwa dłużej niż dwa dni lub szybki soku, który trwa dłużej niż trzy dni, należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli masz problemy cukru we krwi, na czczo może nie być bezpieczne dla Ciebie.