adcov.com

Musztarda Plaster jako zimnej Remedy

Musztarda Plaster jako zimnej Remedy


Musztarda tynk jest ludowym, które jest stosowane od wielu wieków w leczeniu różnych dolegliwości. Tradycyjnie, jest ono stosowane do leczenia nie tylko przekrwienie klatki piersiowej i objawy oddechowe, ale także stawów i zestawu bóle mięśni. Tynki musztarda mogą być wykonywane do stosowania jako środek z zimną zaledwie dwóch składników - proszek z nasion gorczycy i mąki. Jednakże, jak w przypadku każdego leczenia, przed użyciem tynk musztarda skonsultować się z lekarzem.

Korzyści

Tynki musztarda są związane z wieloma korzyściami, zgodnie z życia Badań Universal. Tynki musztarda zwiększyć ciepło, krążenie i pocenie się w dotkniętych obszarach. Ciepło generowane przez tynku pomaga cienki i wyciągnąć śluzowej płuc cierpiącego, zmniejszenie dolegliwości dróg oddechowych spowodowane przez przeziębienie, grypa, zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc. Jest to ciepła, które również działa na ból, bóle mięśni w celu zmniejszenia i złagodzenia bólu.

Wady

Ciepło generowane przez zastosowanie tynku gorczycy ma potencjał, aby spalić skórę, lub zrobić to na surowo. Z tego powodu, gdy stosuje się plaster gorczyca, skóry odbiorcy musi być stale monitorowane w celu zapewnienia, że ​​nie wpływa to niekorzystnie. Mieszanina ma tendencję do czerwienić skórę, co jest normalne, ale tynk należy natychmiast usuwane, jeżeli odbiorca skarży się na dyskomfort.

Jak zrobić Plaster Mustard

Możesz zrobić tynk musztarda użyć jako remedium na zimno przez zmieszanie proszku 1/2 łyżeczki nasion gorczycy, które jest dostępne w wielu sklepach spożywczych, z 1 łyżką mąki. W razie potrzeby, można szlifować własne nasiona gorczycy w domu, aby proszek. Dodano wystarczającą ilość wody do składników suchych, tworząc pastę. Jeśli przypadkowo używać zbyt dużej ilości wody, dodać kolejną niewielką ilość mąki, aż do uzyskania konsystencji pasty. Możesz zmienić ilość proszku z nasion gorczycy, w zależności od długości czasu, który chcesz mieć na skórze plaster i wrażliwości skóry odbiorcy.

Jak korzystać z plastrem Mustard

Znajdź duży pokos z tkaniny, takie jak flanela, która obejmie całą pierś lub plecy po złożeniu na pół. Rozprzestrzenił się mieszaninę gipsu gorczyca na jednej połowie tkaniny i złożyć na pozostałą tkankę, dzięki czemu pasta jest umieszczone pomiędzy dwoma arkuszami materiału. Ogrzania gipsu, jeszcze zawarty w tkaninie, w piecu lub kuchence mikrofalowej, jeśli jest to pożądane. Nie przegrzewać, bo spowoduje to mąka do stwardnienia. Umieść pakiet musztarda gipsu na piersi lub plecach odbiorcy, i pozostaw na 15 do 30 minut. Tynk można pozostawić na dłużej, jeśli stosunek proszek z nasion gorczycy do mąki jest bardzo słaby, ale upewnij się, że często oceniają kondycję skóry całego leczenia.