adcov.com

Mucinex DM Drug Facts

Mucinex DM może wydawać się niewinne, nawet zabawny leku z postaci z kreskówek z Pan i Pani Śluz przejście do klatki piersiowej co może być długi czas. Ale Mucinex DM jest lekiem, który zawiera kilka bardzo poważnych leków, które mogą powodować zagrażające życiu problemy dla dzieci i dorosłych, którzy biorą za dużo tego leku. Oznacza to, że korzystanie z DM Mucinex nie powinny być podejmowane pochopnie.

Mucinex DM Poradnik

Mucinex DM, który jest wytwarzany przez Adams Laboratories zawiera dwa silne leki. Są Gwajafenezyna i dekstrometorfan. Guaifensin jest wykrztuśny, który pomaga rozluźnić zatorów w klatce piersiowej i gardle. Lek ten ułatwia kaszel. Dextrmethorphan jest tłumiące kaszel, która wpływa na sygnał w mózgu, który wyzwala odruch kaszlu.

Zastosowania

Mucinex DM jest stosowany w leczeniu przeziębienia, alergii i infekcji, aby pozbyć się zatorów w klatce piersiowej i pomóc złagodzić cierpiącego z paskudny kaszel. Jednakże Mucinex DM nie powinny być stosowane w leczeniu kaszlu z paleniem rozedma płuc, astma lub. Podczas przyjmowania tego leku stosowanie niektórych innych leków, nie są dozwolone. Są to: Celebrex, Enablex, Sensipar, Norvir, Meridia i leki przeciwdepresyjne. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych leków.

Ostrzeżenia

Mucinex DM nie powinny być podejmowane, gdy wymagana jest czujność lub jazdy. Ten lek może powodować senność pacjenta stać. Dzieci w wieku czterech lat nie należy podawać Mucinex DM powodu leków znajdujących się w mieszaninie. Mogłyby być potencjalnie szkodliwe dla małego dziecka lub niemowlęcia.

Ciężkie działania niepożądane

Według Drugs.com skutki nieuzasadnione ubocznych wymagających natychmiastowej pomocy medycznej może się zdarzyć, biorąc Mucinex DM. Są: trudności z oddychaniem, silne zawroty głowy, pokrzywka, mający lęk, splątanie lub omamy i powolny, płytki oddech.

Skutki uboczne

Działania niepożądane, które są oczekiwane biorąc Mucinex DM są: zawroty głowy, ból głowy, możliwe wysypka skórna, ból brzucha, nudności i wymioty. Gdy skutki uboczne zbyt nieprzyjemne wezwać lekarza do lekarza.

Cosniderations

Kobiety w ciąży powinni porozmawiać z lekarzem przed przyjęciem Mucinex DM. Zgodnie z Mayo Clinic, nie było wystarczająco dużo badań przeprowadzonych na Mucinex DM i skutki może to mieć dla płodu ciężarnych. Alkohol, według Drugs.com, nie powinien być stosowany podczas przyjmowania Mucinex DM, ponieważ alkohol może nasilać działanie leków. Pigułki diety i kofeina są także na liście "Nie", bo razem wszystkie leki mogą zwiększyć nieprzyjemne skutki uboczne tego zimnego leku.

Porady medyczne

Przeczytaj informacje przepisującej przed podjęciem Mucinex DM. Tylko brać ten lek zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty, lub napisane na etykiecie. Nie należy Mucinex DM dłużej niż siedem dni. Jeśli masz gorączkę, wysypkę, bóle głowy i ból gardła lub kaszel, jeśli nie poprawi się, to może masz inny stan chorobowy, który wymaga porady dla pracowników służby zdrowia.