adcov.com

MRI Zgodne produkty

MRI Zgodne produkty


Oznacza skrót MRI obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego, która jest techniką stosowaną w medycynie do skanowania pacjentów. System wykorzystuje fale magnetyczne i radiowych dać wyraźne zdjęcia ludzkiego ciała, zwłaszcza elementy, które są otoczone tkanką kostną. Poprzez czytanie fal radiowych, a następnie przekształcenie ich w obraz wizualny, MRI mogą być niezwykle przydatne w badaniu ludzkiego mózgu i rdzenia kręgowego. Jest to również proces często wiąże się z odkrycia nowotwory łagodne i złośliwe w mózgu.

Pacjent Urządzenie Warming

MRI apartament jest dość wrogie środowisko dla urządzeń medycznych, głównie ze względu na poziom fal magnetycznych i radiowych, które są wytwarzane w trakcie użytkowania. MRI produkty zgodne są zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa pacjenta i sprawność obsługi podczas skanowania lub dochodzenia. Pacjent Urządzenie ocieplenie jest umieszczony bezpośrednio na stole MRI, a to narzędzie wykorzystywane do stabilizowania pacjentom podstawowej temperatury ciała podczas badania neurologicznego. Aparat zostanie wyłączony podczas sekwencji obrazowych w celu zwiększenia bezpieczeństwa pacjenta i jakości ich wyników skanowania.

MRI monitora pacjenta

Monitor pacjenta MRI jest narzędziem zaprojektowanym w celu zapewnienia bezpiecznej obserwacji podczas MRI. Jest on zaprojektowany z zaawansowanych EKG i monitorowania gazu urządzeń, które zaspokoją środowiska MRI, zapewniając, że bezpieczeństwo pacjentów i personelu nie jest zagrożona. Monitor pacjenta MRI jest specjalnie zaprojektowany do stosowania w środowisku MRI tak, że może być umieszczony w pobliżu pacjenta, a także zdalnie przez personel medyczny.

MRI dla wózków inwalidzkich

W celu zapewnienia bezpiecznej mobilności pacjentów w ramach pakietu MRI, wymagane jest MRI kompatybilny wózek. Produkowany jest z nierdzewnej stali nieżelaznych i często zaprojektowane w różnych szerokościach, aby dopasować się do różnych obciążeń. Krzesło wyposażone jest w pełną długość ramion i spoczywa w pełni bezpiecznych zamków, aby zapewnić najbardziej komfortowe przenoszenie pacjentów pomiędzy produktem a łóżko MRI. MRI wózek jest unikatowa pod względem wyglądu, co ma na celu zapewnienie, że nie jest mylone z standardowego krzesła i stosowane nieodpowiedzialnie.