adcov.com

MRE Alternatywy

MRE Alternatywy


W latach siedemdziesiątych, NASA potrzebowała czegoś do zastąpienia ich posiłki na bazie rur astronauta. Wojskowe laboratoria badawcze stworzył pierwsze MRE (Dania gotowe, lub woreczki) do zaspokojenia tej potrzeby. Po NASA powodzeniem przyjęły system oparty na etui, wojskowy zobaczył swoją wartość i zastąpić swoje racje polowe z woreczków retorty. Od tego czasu te woreczki retortowe zostały rafinowane do stale MRES widzimy dzisiaj. Wielowarstwowa torebka wykonania MRE jest bardziej wygodne niż puszki, ale jest równie dobry w konserwowania żywności. Jeśli szukasz czegoś tańszego, bardziej kompaktowe i łatwe do znalezienia, oto kilka opcji.

Mięso i ryż ETUI

Dobre miejsce do znalezienia alternatywy MRE jest lokalnym sklepie spożywczym. Podczas przeglądania nawy szukać ryb lub kurczaka filety w torebkach foliowych. Te torebki ważą 04:56 uncji i kosztuje około 2 dolarów, chyba że masz kupon. Można je dostać w wielu różnych przypraw, aby dopasować swoje preferencje. Można również znaleźć 8,8 uncji gotowe do spożycia woreczki z fasolą i ryżem, lub aromatycznego ryżu dla o tej samej cenie. Dodaj pop-top puszki sałatka owocowa dla pełnego posiłku. Aby utworzyć zwarty pakiet, który trwa jeszcze dłużej, należy użyć uszczelniacza próżni. To nie to sam MRE smakuje lepiej i kosztuje mniej niż w wersji wojskowej.

Liofilizowanej Przystawki

Jeśli masz dużą sklepie sportowym w swojej okolicy, liofilizowane produkty spożywcze są kolejnym dobrym rozwiązaniem. Mogą być drogie, ale są one preferowane przez turystów ich waga, niewielkie rozmiary, wygoda i smak. Z okresem ważności 25 lub więcej lat, liofilizowane przystawki MRES trwać dłużej niż woda, ale trzeba by je naprawić. Od zamarzaniu zamków suszenia w smaku i tekstury, kiedy nawodnienia i ciepło te przystawki smakują prawie nowy. Większość liofilizowane przystawki są w dwóch-służąc torebek. Wystarczy dodać je do wrzącej wody, aby gorący posiłek.

Wymienne posiłek i napoje Bary

Sportowców i kulturystów używać batony energetyczne i napoje białkowe w ich codziennych zajęć treningowych. Ich potrzeba szybkiego i łatwego żywienia stworzył rynek posiłków produktów zamiennych i dziś są wszędzie. Produkty te wahają się w cenie od jednego do kilku dolarów i są one zaprojektowane tak, aby dostarczyć odpowiednią równowagę składników odżywczych, białek, tłuszczów i węglowodanów, nie spowalniając. Ponieważ te posiłki zastępcze są lekkostrawne, organizm przyswaja je szybko i zamienia je na energię. Posiłek wymiana trzęsie się w butelkach 250 kalorii ośmiu uncji, które dostarczają około 10 g białka, 40 g węglowodanów i pięć gramów tłuszczu. 370 kalorii bar zamiennik posiłku zapewnia około dziewięć g białka, 48 g węglowodanów i 18 g tłuszczu. Nie mógł jak MRE, ale dostarczają one wielką odżywiania.