adcov.com

Mózg Cancer & Diet

Walka z rakiem nigdy nie jest łatwe, ale można układać talię w swoją korzyść poprzez manipulowanie zmiennych pod kontrolą. Jednym z głównych "narzędzi" można użyć w walce z rakiem jest dieta. Chociaż mogłoby się wydawać, że dieta będzie mieć minimalny wpływ na czymś tak kłopotliwym jak rak, badania wykazały, że szczególne rodzaje diety są w stanie spowolnić wzrost guza przy jednoczesnej poprawie zdrowia. Poniżej jest twoim przewodnikiem do korzystania z diety, aby pomóc w walce z rakiem mózgu.

Dieta i Badania Raka mózgu

Badania przeprowadzone na myszach w Boston College wykazały, że niskotłuszczowa, dieta ketogeniczna może pomóc spowolnić lub regres wzrost guzów mózgu u myszy. Ketogeniczna dieta, w którym korpus jest podawany minimalną ilość węglowodanów, zmuszając do przełączania jego korpus podstawowy dopływ paliwa do tłuszczu. Dodatkowe korzyści widoczne obejmują zwiększone zdrowie i większe szanse na przeżycie, gdy w porównaniu do myszy dietę kontrola-Group - o niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej węglowodanów.

Badania ludzkiego

Niemieccy naukowcy przeprowadzili podobne badania na chorych na raka człowieka w szpitalu kobiety na Uniwersytecie w Würzburgu. Nie, osoby, którym udało się trzymać się ketogeniczna podejścia przez trzy miesiące zobaczył zaprzestanie lub zmniejszenie wzrostu guza. Prowadzi to naukowców do przypuszczenia, że ​​pozbawienie guzów cukru w ​​postaci glukozy jest skuteczną metodą leczenia zahamowanie wzrostu guzów.

Zastosowanie Badania

Zauważ, że w obu badaniach, diety o niskiej zawartości węglowodanów wykorzystywane były ketogeniczna. Oznacza to, że jeśli szukasz, aby zastosować te badania na swój stan, trzeba będzie stosować się do diety, który pozwala na mniej niż 20g do 30g węglowodanów dziennie. Dieta Atkinsa jest popularnym ketogeniczna podejście, które wydaje się działać w tym celu.

Po Dieta Atkinsa

Przestrzegać diety Atkinsa, musisz przejść przez dwa tygodnie codziennie indukcji, gdzie przechowywana jest łącznie węglowodanów do 20 g lub mniej. Pozwala to na twoje ciało, aby przełączyć ze spalania cukrów do spalania tłuszczu, a zaczyna proponowanego okresu głodu dla guza. Po tych dwóch tygodniach, można podwoić swoje dzienne spożycie węglowodanów do 40 g, ale upewnij się, że jedzą większość Twoich węglowodany pochodzące z naturalnych źródeł, takich jak warzywa (i niektóre owoce). Podczas normalnych Atkins zaplanować byś ponownie zwiększyć sumę węglowodanów, jak zbliżył się do swojej docelowej wagi, nie będzie to zrobić tutaj, jak sukces zależy na utrzymaniu ciała w stanie ketozy. Kontynuuj jedzenia pod 40g węglowodanów na zawsze.

Rozważania

Zauważ, że to na pewno nie będzie łatwe. Kilka osób zmarło w niemieckich badań, ponieważ nie chcieli (lub nie) do rezygnacji z węglowodanów na zawsze. Więc nawet groźby śmierci, przynęty węglowodanów był zbyt silny do pokonania. Oprócz psychicznie umacniając się zrezygnować z węglowodanów do miejmy nadzieję uratować życie, należy pamiętać, że powinno być spożywanie chudego białka w diecie to tylko możliwe, i stara się spożywać tłuszczu tyle zdrowy, jak to możliwe. Zdrowe źródła tłuszczu to kokosy, awokado oraz oleje (takie jak ryby i oliwy).