adcov.com

Możesz leczyć nadnerczy zmęczenie przez tylko suplementy?

Nadnerczy zmęczenie powoduje różnorodne objawy, które koncentrują się na temat zmęczenia fizycznego i psychicznego oraz ogólnych odczuć nie jest "dobrze". Jeśli czujesz, że cierpisz z nadnerczy zmęczenie, jesteś prawdopodobnie zastanawiasz się, co z tym zrobić. Suplementy diety pomoże uzyskać nadnercza działa poprawnie jeszcze raz, ale nie powinna być jedynym lekarstwem na nadnerczy zmęczenie.

Objawy

Według Center for Nutritional Medicine, oznaki zmęczenia nadnerczy soli, to uczucie głodu i pragnienia, odwodnione bezsenność, niepokój i nerwowość, ogólne poczucie wyczerpania, niskie libido, przyrost masy ciała lub utraty i braku równowagi hormonalnej.

Projekt Aware dodaje, że jeśli masz nadnerczy zmęczenie, można również wykazać wzór energii wyczerpania rano i ponownie w połowie po południu, z maksimum w energię po 6 pm i zmęczone uczuć ponownie o 9 PM Inni objawów nadnerczy zmęczenie może obejmować zwiększone PMS, łagodnej depresji, senność, osłabienie, splątanie i przemian zaparcia i biegunki.

Przyczyny

Według Kobiety dla kobiet, nadnercza produkują hormony, w tym kortyzolu i adrenaliny, które są używane, aby pomóc radzić sobie z ostrych sytuacjach stresowych. Na początku historii człowieka, to "walki lub ucieczki" odpowiedzi był potrzebny dla chwilowych sytuacjach stresujących. Ale we współczesnym życiu, ludzie są zestresowani przez cały czas. Nadnercza nie może nadążyć z produkcją hormonów w odpowiednich ilościach, ponieważ są one zawsze koncentrując się na wysyłanie hormonów stresu do walki. Wynikiem jest nadnerczy zmęczenie.

Suplementy dla nadnerczy Zmęczenie

Do leczenia nadnerczy zmęczenie, można stosować suplementy i chociaż oni pomogą z ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia, będą pracować lepiej w walce z nadnerczy zmęczenie w połączeniu z innymi metodami leczenia.

Suplementy dla nadnerczy zmęczenie powinny zawierać witaminę C, 2000 do 4000 mg dziennie; E, 800 IU dziennie; i B-kompleks, zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Te chronią układ odpornościowy; przywrócić energię i spokój zestresowany uczucia. Jeśli czujesz się przygnębiony, suplement z dziurawca lub samo może pomóc podnieść nastrój; zgodnie z zaleceniem dawkowania na opakowaniu.

Dietetyczne Zmiany leczyć nadnerczy zmęczenie

Innym skutecznym sposobem leczenia nadnerczy zmęczenie jest dostosowanie diety do obejmują więcej produktów pełnoziarnistych i węglowodanów złożonych, białka, chude i oliwek, lnu i olej rybny. Podkreślić, warzywa i owoce, i mieć pewność, aby uzyskać dużo błonnika. Jeśli pragniesz soli, użyć soli morskiej zamiast regularnych soli kuchennej. Pokarmy, których należy unikać będzie zawierać węglowodany proste, przetwarzane cukru, kofeiny i uwodornione tłuszcze.

Zmiany w stylu życia

Twoje lekarstwa na nadnerczy zmęczenie powinna również obejmować zmiany w stylu życia, wraz ze zmianą diety i suplementów diety. Obszary koncentracji są stres redukcja, odpoczynek i ćwiczenia. Nauczyć się technik redukcji stresu, takie jak joga czy medytacja. Spróbuj księgowanie i wprowadzenie relaks i grać w każdym dniu. Pobierz resztę trzeba - dać sobie rozsądny dobranoc i wake-up czas i zdrzemnąć się na co dzień, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wreszcie się wykonywać codziennie. Ćwiczenie pomaga złagodzić stres, poprawić zdrowie i rozjaśnić nastrój.