adcov.com

Może Antybiotyki bakteryjną przyczyną zapalenie pochwy?

Są cztery typowe rodzaje pochwy lub, jak to jest powszechnie wymienia się zapalenie pochwy. Te cztery rodzaje zapalenia pochwy mogą być spowodowane wieloma czynnikami, w tym z bakterii i przerost grzyba, niekontrolowanego cukrzycy i zmianami hormonalnymi. Może to być również spowodowane przez kąpieli, choroby przenoszone drogą płciową oraz dopochwowe środki antykoncepcyjne. I tak, mogą być również spowodowane przez antybiotyki. Jednakże, nie wszystkie z tych czterech typów zapaleń pochwy (bakteryjne, zakażenie rzęsistkiem, drożdży i zanikowe zapalenie pochwy) powodowane są przez te same rzeczy.

Bakteryjne zapalenie pochwy Defined

Ten typ IPV jest wynikiem nadmiernego wzrostu bakterii beztlenowych w pochwie; nie antybiotyki. Bakteria lub obfitość organizmów oczekuje się, normalnie obecne w pochwie - ale w mniejszej ilości. Ich przerost zakłóca naturalnej równowagi pochwy, co w produkcji wielu objawów drażniących, kilka odpychające pozostałe, w tym "rybi" zapach.

Bakteryjne zapalenie pochwy objawy

Przy tego rodzaju pochwy, szarawy biały rozładowania można oczekiwać, jak również możliwe zapachu ryby, zwłaszcza po stosunku. Ponadto powszechne jest również wystąpić swędzenia lub podrażnienia w obszarze pochwy, ból podczas oddawania moczu lub płciowego, a także światła krwawień z pochwy. Zmiana normalnej wydzieliny z pochwy (w odniesieniu do koloru, zapachu, lub kwoty) może być pierwszym wskaźnikiem, że masz zapalenie pochwy.

Rola Antybiotyki w bakteryjne zapalenie pochwy "

Chociaż antybiotyki nie odgrywać rolę w kobiety przejmującej ten typ zapalenia pochwy, to nie odgrywać rolę w leczeniu go. W istocie, ten typ IPV wymaga stosowania leczenia antybiotykami w celu zlikwidowania go z pochwy.

Leczenie antybiotykiem

Istnieją zasadniczo dwa rodzaje leków przepisywanych do leczenia bakteryjnego zapalenia pochwy - metronidazol (MetroGel, Flagyl) i klindamycyna (Cleocin). Te leki mogą mieć postać kremów, żelów, lub tabletki. Ważne jest, że rozkazy lekarskich następuje całkowite i pełne Oczywiście zaleca się stosować antybiotyk przewidziane w celu uniknięcia nawrotu bakteryjnego zapalenia pochwy spowodowane brakiem prawidłowego eliminacji.

Ostrzeżenie

Bakteryjne zapalenie pochwy może potencjalnie spowodować poważne komplikacje. Jeśli kobieta jest w ciąży, w czasie stanu, bakteryjne zapalenie pochwy może być przyczyną przedwczesnego porodu dziecka i / lub niskim przyrostem naturalnym. Inne poważne powikłania tego typu zapalenia pochwy mają zastosowanie do każdej kobiety i to zwiększone ryzyko nabycia chorób przenoszonych drogą płciową, a także HIV.