adcov.com

Moc drzwi blokada zestawy, które pasują do Volkswagen Beetle

Moc drzwi blokada zestawy, które pasują do Volkswagen Beetle

Moc drzwi zamek zestawy są dostępne dla prawie każdego roku produkcji Volkswagen Beetle. Zestawy pochodzą z instrukcji do samodzielnej instalacji. Tu są zestawy w różnych przedziałach cenowych z różnych funkcji, w tym automatyczne pojazdu rozpocząć lub zyski prasowa. Po wybraniu opcji zestaw blokada drzwi moc, należy wziąć pod uwagę potrzeb osobistych.

VPA

VPA dwu - i cztero drzwiowe zdalnego i drzwi zamek zestaw combo pack jest połączenie mocy blokada drzwi i z pilotem system zgodny z Volkswagen Beetle. Urządzenie jest okablowane w celu ułatwienia montażu i instalacji. Zestaw zawiera dwa silniki siłownika, wtyczki przewodów, dwa nadajniki i moduł odbiorczy. Dostępne są opcjonalne funkcje, takie jak trunk wydania i rozrusznik zabić. W zestawie VPA sprzedaje za £97.40 od grudnia 2010.

Komandos alarmów samochodowych

Komandos alarmów samochodowych oferuje zestaw blokada drzwi na zasilaczu zgodny z Volkswagen Beetle. Zestaw jest wyposażony w dwa siłowniki, moduł blokada drzwi, drut przewodów oraz montaż akcesoriów. Przełączniki nie są wymagane ze względu na obecność centralnej blokady drzwi blokada modułu. Urządzenie jest kompatybilny z prawie wszystkich systemów alarmowych. Kit sprzedaje za £25.90.

Wilk Bug

Wilk Bug ma moc drzwi zamek zestaw specjalnie dla chłodzonych powietrzem Volkswagen Beetle pojazdów wyprodukowanych w latach 1967-2003. Zestaw funkcji Szwajcarska zaprojektowany siłowników. Większość z zestawu jest wstępnie zmontowane, więc Instalacja obejmuje tylko śrub sprzęt na miejsce. Wilk błędów zestaw sprzedaje za 120 funtów.