adcov.com

Milk Thistle Reakcje alergiczne i leki

Milk Thistle Reakcje alergiczne i leki


Ostropest to zioło w rodziny astrowatych roślin o właściwościach leczniczych. Jest on używany przez tysiące lat w celu ułatwienia czynności wątroby. Ostatnio została podjęta przez osoby z cukrzycą, rakiem i tych, odtruwa z opiatami. Pomimo wielu korzystnych właściwości, może wywoływać reakcje alergiczne u niektórych osób. Ważne jest, aby dowiedzieć się, zagrożeń dla zdrowia współpracowników z ostropestu przed użyciem. Dowiedz się, co możesz zrobić, aby zminimalizować reakcje alergiczne i leczy objawy alergii.

Ostropestu Właściwości i Zastosowania

Sylimaryna jest antyoksydantem, który jest uzyskiwany z nasion ostropestu plamistego. Ten przeciwutleniacz daje zakład detoksykujący i jego atrybuty komórkowe ochrony. Bloki sylimaryny toksyny, zanim wejdą komórki i wypłukuje toksyny, zanim mogą one uszkodzić komórki. Sylimaryna może zmniejszyć skutki chemioterapii i naprawić uszkodzenia wątroby. Według www.nccam.nih.gov, istnieją badania prowadzone zarówno przez National Institute of Diabetes i przewodu i Chorób Nerek i National Cancer Institute w celu określenia, czy oset ma korzyści dla zdrowia. Zapytaj lekarza przed podjęciem ziołowy dodatek lub picia herbaty z ostropestu.

Reakcje alergiczne

Ci, którzy są uczuleni na rośliny z rodziny astrowatych powinien powstrzymać się od korzystania ostropestu. Te rośliny to stokrotki, karczochy, kiwi lub wspólnego oset. Ponadto, należy unikać ostropestu, jeśli masz alergię na jej właściwości chemicznych, takich jak silychistin, silydianin, siliandrin, sylibininą i silymonin. Według amerykańskich Narodowych Instytutów Zdrowia w www.nccam.nih.gov, niekorzystny wpływ ostropestu plamistego to bezsenność, wypryski, bóle stawów, spojówek i impotencji. Podobnie alergiczne skutki uboczne składają się z bólem głowy, swędzenie, ból żołądka, pocenie się, nudności i wstrząsu anafilaktycznego. Według www.mayoclinic.com, większość ludzi, którzy biorą Ostropest nie doświadczają tego typu objawów, choć National Cancer Institute, w www.cancer.gov, donosi, że te przyjmujących duże dawki 1500 mg może mieć łagodne reakcje alergiczne. Ostropest mogą przeciwdziałać leki podjęte w celu regulowania poziomu cukru we krwi oraz doustne środki antykoncepcyjne. Sprawdź etykiety na suplementów ziołowych i herbat dla ostropestu. Przestań używać ostropestu, jeśli którykolwiek z tych objawów. Jeżeli stan pogarsza udać się do najbliższego szpitala.

Leki na ból żołądka Milk Thistle i Alergii

Dla mniej poważnych reakcji trawiennych do ostropestu, przerywać zioła i jeść żywności, takich jak zwykły chleb, makaron lub bulionu. Użyj over-the-counter lek jak Benedryl alergii objawów, takich jak wysypka, kichanie i ból głowy. Benedryl pomoże również z bezsennością, gdy podjęte w nocy. Świąd może zostać zwolniony za pomocą kremu jak Itch-X, który zawiera pramoksynę, środki znieczulające i alkohol benzylowy. Krem może znieczulić zakończenia nerwowe skóry i zmniejszyć ból i swędzenie.