adcov.com

Migrena Relief Jedzenie

Miliony ludzi doświadczyć rozdzierający migreny co roku. Wiele z tych migreny są spowodowane żywności jemy. Żywność z tanin i tyramines i żywności kwasotwórczych powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych i mogą powodować bóle głowy. Podobnie, alergie pokarmowe są jedną z głównych przyczyn migreny. Podjąć odpowiednie kroki, aby dowiedzieć się, co żywności do jedzenia i unikać dla migreny.

Alergie pokarmowe

Najczęstsze alergie ludzie mają to na gluten, jaja, orzeszki ziemne, ryby, skorupiaki, soję i mleko. Aby uzyskać najbardziej przekonywujących badań na alergie pokarmowe, przejść na dietę jedzenie-eliminacji. Kup dziennik żywności i napisać wszystko, co jeść w danym dniu. Wyjmij wszystkie żywności powyżej miesiąca i napisać, jak się czujesz. Po miesiącu ponownie wprowadzić jeden jedzenie, a następnie przejść do następnego. Nagrać to, co jesz, kiedy jesz i jak się czujesz. Powinieneś być w stanie zobaczyć wzór gdy twój alergenów przywrócić. Jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania jest to, aby czytać etykiety żywności na wszystko. Będziesz zaskoczony, alergeny, takie jak gluten w nieprawdopodobnych miejscach, takich jak sos sojowy, ketchup, białym pieprzem, a nawet w paście do zębów.

Żywność powodujących migreny

Tyraminą aminokwas związek, który naturalnie występuje przy tyrasine aminokwasów dzieli się w procesie gotowania, albo po żywność była przechowywana w lodówce. Tyramina powoduje, że naczynia krwionośne w mózgu rozszerzają się i wyrusza migrenowy ból głowy u niektórych osób. Żywność z tyraminę są jakieś mięso, które zostało wędzone, wędliny, solone lub marynowane. Wszelkie ser wieku ma tyraminę. Wszystkie nakrętki i napoje alkoholowe zawierają tego aminokwasu. Garbniki to kolejny związek znany produkować migreny. Znaleźć w roślinach, Taniny zapobiec ciała z absorbujących białka. Można je znaleźć w herbat, czekolady, wanilii, malin i wina. Najprościej uniknąć tyraminę i garbniki zawsze jeść świeże produkty i chude mięso.

Żywności do jedzenia

Zaplanuj pięć małych posiłków dziennie, aby utrzymać poziom cukru we krwi od wahań. Wiele osób, które cierpią z powodu migreny mają hipoglikemię. Migreny mogą być zaliczane przez pomijanie posiłków lub jedzenie przetworzonej żywności. Wypełnij swoje posiłki z pełnego ziarna, świeże warzywa i owoce, chudego białka i produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu. Niektóre produkty zostały reklamowany dla korzystających cierpiących na migrenę. Zielone warzywa liściaste są pełne wapnia, który pomaga ci z migreny. Jedz dużo kapusty, brokuły i spinach.Additionally, szpinak ma mnóstwo migreny, korzystające magnezu. Inne pokarmy jeść czosnek i magnez są płatki owsiane. Niski poziom serotoniny stwierdzono wywołać migreny. Jednak serotoniny nie jest coś, że twoje ciało dostaje się od jedzenia, a nasze ciało daje sobie z aminokwasu tryptofanu. Wypełnij diety się z pokarmów, które zawierają tryptofan, jak indyk, kaczka, black-eyed groch, muesli, ryż i kiełków pszenicy. Weź te pokarmy migreny-korzyści i stworzyć wspaniałe posiłki. Książka kucharska "Migrena Bóle głowy i jesz" przez Hartnellem i Tyler jest świetne do poruszania się pomysły. Jedzenie żywności, które zwiększają odporność organizmu i zmniejsza migreny ma dać ci nowe życie. Bądź kreatywny i wymyślić kilka receptur własnych.