adcov.com

Miejscowo dla Monilia Remedy Home

Monilia jest wspólna nazwa dla rodzaju grzybów drożdżopodobnych, który jest częścią organizmu prawidłowej flory i powszechnie występują w jamie ustnej, skóry, przewodu pokarmowego i pochwy. Kwaśny charakter normalnych wydzielinami pochwy pomaga ograniczać wzrost i rozmnażanie grzyba. Jednak środowisko pochwy zmienia się okresowo w wyniku menstruacji, antybiotyki, narażenia na działanie wilgoci i innych czynników. Gdy warunki prowadzą do obniżenia kwasowości, zmiana okoliczności mogą prowadzić do zwiększenia wzrostu grzyba i kolejnej infekcji.

Czyste

Oczyścić teren przez zewnętrzną powierzchnię pobieranie wymazu z pochwy, który został ściereczką namoczoną w occie jabłkowym. To skutecznie zwiększają kwasowość najbliższej okolicy, tworząc środowisko, w którym Monilia i inne grzyby będą miały trudności rośnie. Dodać trochę czosnku i aloe vera żel do mycia, jeśli potrzebujesz ulgi od swędzenie i pieczenie.

Leczenia

Po obszarze pochwy została dokładnie wyczyszczona, leczenia wewnętrzny wzrost bakterii przez wstawienie tamponu, który został poddany obróbce związkiem przeciwgrzybiczym. Na przykład, dodanie kilku kropli olejku z drzewa herbacianego do tamponu przed wprowadzeniem. Jeśli olejek z drzewa herbacianego pogłębia swoją skórę, można osiągnąć podobne wyniki w soku czosnkowym lub rozcieńczonym roztworem sorbinian potasu. Po tampon został potraktowany, włóż go i pozostawić go w miejscu na noc. Wyjmij tampon z samego rana i jeszcze raz oczyścić pochwę z myjni octu. Powtórzyć tę czynność przez trzy do pięciu dni lub do zakażenia czyści.

Ostrzeżenia

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z którykolwiek ze składników wymienionych powyżej, lub jeśli nigdy ich nie stosować bezpośrednio na skórę, należy pamiętać o możliwości wystąpienia reakcji alergicznej. Aby przetestować swoją skórę do alergii, przetrzyj powierzchnię niepozorny z małą ilością planowanego leczenia. Odczekaj 10 minut i obserwować skórę, sprawdzanie oznak negatywnej reakcji: świąd, zaczerwienienie, obrzęk, wysypka, itp

Jeśli infekcja nie wyjaśniona po siedmiu dniach samodzielnej opieki, lub jeżeli w dowolnym punkcie objawy wydają się jeszcze gorzej, a nie lepiej, należy zasięgnąć porady lekarza.