adcov.com

Miejsca Pobierz Colonics w PensylwaniiPodczas okrężnicy, ciepła woda jest przepłukać okrężnicy. Istnieje wiele uzdrowisk w stanie Pensylwania, które wykonać płukanie okrężnicy. Niektóre uzdrowiska tout Kolonij jako pomocne w łagodzeniu szeroki zakres problemów. Opinia lekarska jest zróżnicowane z wielu organów stwierdzające Kolonij nie mają wpływu na ogólny stan zdrowia w ogóle.

Colonics w Filadelfii

Połączenia Zdrowie Center & Spa, położony w Filadelfii, zaczął występować Colonics w 1991 roku i koncentruje się na alternatywnych zabiegów zdrowotnych przez wykwalifikowanych specjalistów. Podczas okrężnicy, natomiast ciepła woda jest opróżniany przez system, profesjonalny nadzór swoje powołanie wykona delikatny masaż brzucha.

Również znajduje się w Filadelfii jest Enigma Medi SPA, luksusowe spa, które oferuje zabiegi na twarz, zastrzyki Botox i nadzorem medycznym odchudzania.

Colonics pobliżu Harrisburg

Blue Mountain Zdrowie i pracy z ciałem, znajduje się w Harrisburga, wykonuje płukanie okrężnicy i jest na rynku od 10 lat. Colonics można zakupić jeden po drugim, jako część opakowania 12 sesji lub jako część opakowania detoksykacji. Blue Mountain Zdrowie i praca ciała sugeruje przechodzi co najmniej 12 okrężnicy sesje dla najlepszych rezultatów.

Razem Ministerstwa Zdrowia, w mieście Mechanicsburg, Pensylwania, jest osiem mil na południowy zachód od Harrisburga i jest na rynku od ponad 25 lat. Razem Ministerstwa Zdrowia oferuje usługi takie jak płukanie okrężnicy i doradztwa żywieniowego.

Colonics pobliżu Pittsburgh

Zdrowie Terapie, znajduje się w Pittsburghu w stanie Pensylwania, jest własnością Alan Clemence, który ma ponad 20 lat doświadczenia jako certyfikowany terapeuta hydro okrężnicy, certyfikowanego naturalnego zdrowia zawodowego i mistrza Reiki.

Położony w pobliżu Pittsburgh, w New Lebanon, Pensylwania, Pittsburgh Alternatywne Zdrowie oferuje alternatywne metody leczenia. Spa zaczął występować hydroterapii jelita grubego w listopadzie 2008. Refleksologia lub masaż brzucha może być dodany do jelita grubego za dodatkową opłatą.

Colonics pobliżu Grove City

Położony w Grove City, Pensylwania, Grove City Opcje Naturalnych sprzedaje żywności ekologicznej, do pielęgnacji skóry i produktów czyszczących oprócz oferowania Colonics i masaże. Grove City Natural Opcje "Dwukropek hydrotherapist posiada certyfikat Krajowego Stowarzyszenia Terapeutów Colon.

Holistyczna medycyna Sharon, znajduje się w Sharon, Pensylwania, jest około 24 km od Grove City. Własnością Marii Nardo, holistyczna medycyna Sharon oferuje Colonics i masaże lecznicze w leczeniu bólu.