adcov.com

Miejsca na emeryturę w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania oferuje wiele miejsc dla osób starszych, aby spędzić emeryturę. Od malowniczych plaż do miast sportowych zamki, wybór zależy od preferencji. Anglia, Szkocja i Walia mają realne możliwości spokojnej życia i niskiej przestępczości. Nie trzeba się rozliczyć, jednak nudne złote lata z wystarczającą golf, wędkarstwo i muzeów, aby był zajęty.

Southend-On-Sea

Southend-On-Sea został bardzo pozytywnie oceniony i pochwały. Co nie podoba w mieście Essex? Atrakcji obejmuje siedem kilometrów plaż, ponad 80 parków i przestrzeni, siedem bibliotek, cztery muzea, trzy kasyna, dwie galerie sztuki i lotnisko. Ma także najdłuższy na świecie przyjemność molo; że molo rozciąga 1,34 mil. Rybacy z niego korzystać przez cały rok dla wędkarstwa. Wydarzenia obejmują wizyt żaglowców i festiwalu.

Stirling

Stirling jest znany jako Starego Miasta, i to nie bez powodu. Mel Gibson film "Braveheart" został nakręcony w Stirling Castle. Na spacery i przejażdżki kajakiem, spędzić czas w Trossachs. Obszar obejmuje góry, rzeki i lasy.

Devon

Hrabstwo Devon otrzymał pochwały dla jego dekoracje i niskiej przestępczości. Badanie przeprowadzone przez Saga Business Group znaleźć najszczęśliwszymi ludźmi starszymi w Wielkiej Brytanii żyje w Devon, a jedna na 10 osób uprzywilejowanych Devon na emeryturę. Uśmiechy są spowodowane powiatu samochodem 300 kilometrów od plaż i łagodnego klimatu. Wiele pubów, zabytkowych budynków i rynków rolnika dodaj do jakości Devon życia.

Swansea

W Walii, emeryci powinni rozważyć rozstrzygania w Swansea. Rodzinnym mieście poety Dylana Thomasa oferuje sceny sztuki i pięknej scenerii. W Gower Peninsula, 15 minut od centrum miasta, jest idealnym miejscem do spacerów i wypoczynku. Ma około 50 publicznych plaż, zatok i zatoczek. Londyn Niezależny nazywa plaże Gower "supermodelka brytyjskich plaż." Wiktoriański nadmorski kurort Mumbles ma galerii sztuki i sklepów z rękodziełem. Thomas fani mogą spędzać godziny w Centrum Dylana Thomasa nauka o życiu.

Southport

Podczas Merseyside Powiat zyskał sławę jako dom Beatlesów, Southport ma reputację jako doskonałe miejsce na emeryturę. Rachunki miejskie siebie jako klasyczny ośrodek Anglii. Choć to nie jest daleko od korzyści mieście takim jak Liverpool, mieszkańcy Southport cieszyć się spokojną uroku przez wybrzeża. Jeśli golf jest ważną częścią emerytury, nie patrzeć dalej. Southport ma siedem pobliskich pól golfowych, w tym Royal Birkdale których gospodarzem prestiżowej British Open w lipcu 2008 roku.