adcov.com

Mężczyzna Zabiegi Candida

Samiec samiec Candida drożdże, zwykle prącia, jamy ustnej lub w innych obszarach ciała, na których wilgoć jest powszechne. Przyczyną Candida u mężczyzn jest dokładnie taki sam, jak u kobiet; to spowodowane rozprzestrzenianiem się drożdżaki, znany jako Candida albicans. Candida albicans jest powszechnie spotykane w organizmie; jednak nasze "przyjazne" bakterie zwykle trzyma go w ryzach. Objawy Candida penisa mogą obejmować zaczerwienienie, swędząca wysypka, dyskomfort podczas oddawania moczu, utrata libido i owrzodzeń.

Zmiany żywieniowe

Niektóre produkty dodać do przerostu drożdży w organizmie i należy unikać, zwłaszcza jeśli masz Candida. Zaleca się, aby osoby cierpiące na Candida unikać przetworzonej żywności, rafinowanego cukru, alkoholu, pszenicy i jęczmienia. Candida Dieta zaleca spożywanie żywności z żywych kultur jogurtu, nonstarchy warzyw, nasion, orzechów i białka mięsa.

Olej kokosowy

Olej kokosowy został uznany za skuteczny w leczeniu męskiej Candida. Czysty nierafinowanym oleju kokosowego ma wysoki poziom kwasu oktanowego, który jest silnym przeciw grzybowym. Virgin olej kokosowy jest dostępny w większości sklepów ze zdrową żywnością. Wystarczy pocierać olej kokosowy na obszarach dotkniętych. Jeśli okaże się, że olej kokosowy nie jest wystarczająco silny, może warto rozważyć inne miejscowego leczenia anty-grzybicze.

Miejscowe zabiegi anty-grzybicze

Miejscowe leczenie przeciwgrzybowe można stosować do leczenia Candida. Suszące leki, takie jak mikonazol, mogą być stosowane w leczeniu infekcji. Inne miejscowe środki przeciwgrzybicze obejmują klotrimazol i nystatyna.

Doustne leczenie anty-grzybicze

Podawanie doustnie przeciw grzybicza może być niezbędne do utrzymywania się infekcji Candida. Oral Flukonazol czasami stosowane do leczenia zakażeń Candida, które są odporne na miejscowe środki przeciwgrzybicze, leki homeopatyczne i zmiany diety.