adcov.com

Metody rodzenia

Metody rodzenia


Wybór naturalny poród jest osobista decyzja między Ciebie i Twojego partnera. Nie jest tajemnicą, że ból jest kluczowym elementem naturalnego porodu. Na szczęście metoda rodzenia porodu, opracowany przez francuskiego położnika Ferdynanda rodzenia, uczy techniki specjalne metody relaksacyjne, oddechowe i obrazów, które pomogą Ci poradzić sobie z bólem i docenić radość dostarczaniu dziecku naturalnie.

Progresywny Relaks i nacisk Imagery

Podczas pierwszej i drugiej klasy rodzenia nauczysz się za pomocą specjalnych technik relaksacji i afirmacje pozytywne obrazy. "Progressive Relaks" odbywa się przez zamawiających, a następnie relaks każdą część ciała, aby pomóc rozpoznać, jak twoje ciało czuje się, gdy jest zrelaksowany. "Special Place Imagery" jest metoda rodzenia w wyborze "szczególne miejsce" w celu promowania relaksu, koncentrując się na obrazy, dźwięki i zapachy miejsca wyboru.

Techniki oddechowe

Techniki oddechowe nauczane w klasach rodzenia są niezbędne do radzenia sobie z bólem naturalnego porodu. Będziesz uczył się do wzorca, jak skurcze swój oddech najpierw biorąc głęboki oddech, a następnie po jej powolnego i głębokiego oddychania przez nos i przez usta.

Aktywny Pracy

W czwartej klasie Lamaze, aktywny pracy omówiono, więcej technik oddychania, aby przejść przez ten okres. Najbardziej intensywna część porodu doświadczenie jest aktywny pracy, a może potrzebujesz pomocy i wsparcia od swojego partnera w koncentrując się na oddychaniu. Przy każdym skurczu podczas aktywnej pracy, zachęcamy do weź głęboki oddech, który pomaga popchnąć dziecko w dół.

Relaks dotykowy

Metoda rodzenia z "dotykać relaks" uczy się pomagać sobie mięsień w organizmie relaks jak twój partner dotyka go i, z kolei uczy się rozpoznawać, kiedy jesteś spięty. To ćwiczenie pomoże ci uporać się z bólami pracy, gdy jesteś w aktywnej pracy. Podczas tego ćwiczenia, twój partner dotyka różnych mięśni w organizmie, a jak czujesz każdy, zrelaksować się, że mięśnie.

Pushing Techniki i Powrót Pracy

"Techniki Pushing" metoda uczy, aby oprzeć się pokusie mimowolnie popchnąć podczas porodu, wprowadzając różne techniki oddechowe i relaksacyjne, jak biorąc głęboki oddech i wstrzymywania oddechu podczas znieść na dół. Ponieważ większość bólów porodowych są odczuwalne w plecy, "Powrót Pracy" jest nauczane na lekcjach rodzenia złagodzić niektóre z tych dolegliwości. Metoda ta składa się z miednicy, kołysanie lub w kucki podczas różnych etapach swojej pracy.