adcov.com

Metody detoksykacji z mniszka lekarskiego Herbata

Metody detoksykacji z mniszka lekarskiego Herbata


Mniszek lekarski był używany od wieków jako naturalny sposób detoksykacji organizmu. Irokezów i Mohegan Indianie spożywane liście mniszka lekarskiego, aby zapobiec niestrawności i utrzymać wysoki poziom energii. Wiele osób pije herbatę mniszek dzisiaj, aby oczyścić wątrobę, nerki i jelita szkodliwych toksyn i poprawy stanu skóry, jak egzema i trądzik. Dmuchawiec herbaty mogą być wykonane z mniszka lekarskiego korzeni, liści lub kwiatów.

Herbata liści mniszka

Tworzenie własnych mniszek herbaty liściastej jest prostym procesem. Jeśli używasz liści mniszka lekarskiego od stoczni, umyć je dokładnie. Nie używać liści mniszka lekarskiego z trawników i innych terenów, które mogły zostać spryskane pestycydów. Liście mniszka lekarskiego można również nabyć w większości sklepów ze zdrową żywnością. Zrobić herbatę, wystarczy umieścić od 1 do 2 łyżeczki. suszonych liści mniszka lekarskiego w gorącej wodzie i niech strome przez 10 minut. Odcedzić i pić do trzech razy dziennie.

Jeśli herbata jest zbyt gorzki, dodać naturalne słodziki jak miód lub pomarańczy do smaku. Zamiast umieszczania ich bezpośrednio w wodzie, umieścić na liście ze stali nierdzewnej kulki herbaty lub kubek herbaty z wikliny kosz, jeśli masz, eliminując potrzebę wysiłku.

Dandelion kwiat herbaty

Dandelion kwiaty są najczęściej stosowane do wina mniszek lekarski, napój, który jest znany, aby oczyścić krew. Do mniszek lekarski kwiat herbaty, wystarczy umieścić kilka czyste, ekologicznie uprawianych kwiatów mniszka lekarskiego w gorącej wodzie i niech strome przez 10 minut. Odcedzić i pić. Jak z mniszka lekarskiego herbaty liściastej, gorycz można przeciwdziałać z naturalnych substancji słodzących, takich jak plastry miodu i owoców, nektar z agawy. Pić do trzech razy dziennie.

Korzeń mniszka lekarskiego Herbata

Korzeń mniszka jest najczęściej używane części mniszka lekarskiego dla celów zdrowotnych. Powinno się go kupić w postaci suchej (co najmniej 1 roku życia) w sklepie ze zdrową żywnością. Zrobić herbatę, gotować 6 łyżek. suszonych korzeń mniszka w wodzie przez 20 minut i przecedzić. Mieszanina ta może być połączona z 6 łyżki. świeżych liści mniszka lekarskiego, o których mowa, i moczone przez kolejne 20 minut. Odcedzić i pić do trzech razy dziennie. Dodać słodzik do smaku.

Store-bought Dmuchawiec herbaty

Istnieje wiele marek z mniszka lekarskiego herbaty dostępne w sprzedaży w spożywczych i sklepach ze zdrową żywnością. Jednym z popularnych marek, Yogi Detox Tea jest wykonana z mieszanki mniszka organicznej, łopianu i innych ziół. Przechowywania zakupionych herbat są dobrym wyborem dla tych, którzy znaleźć domowej roboty herbaty zbyt gorzki lub czasochłonne. Wystarczy strome torebkę w gorącej wodzie i pić do trzech razy dziennie.