adcov.com

Metody alternatywne bólu

Około 24-50 procent starszych Amerykanów cierpi na ból jednego rodzaju lub innego. Czy z zapaleniem stawów, fibromialgii, stawu biodrowego i złamania kości, bólu jest czasami konieczne. Alternatywy dla chirurgii i leki przeciwbólowe są dostępne dla osób, które preferują inne metody. Holistyczne metody łagodzenia bólu obejmują masaż, ciepło i akupunktury.

Wet ciepła

Skutecznym lekarstwem na niskim tyłu lub ból barku zawiera kilka prostych elementów z szafy w domu.

Zebrać poduszki, duży ręcznik i duży plastikowy worek na śmieci. Zmoczyć ręcznik gorącą wodą i wycisnąć wodę, aż ręcznik jest mokry, ale nie kapie.

Położyć poduszki na łóżku w stanie pokryć biodra, plecy i ramiona. Włącz poduszki na wysokim poziomie. Leżał worek na śmieci z tworzywa sztucznego nad pad ogrzewania. Wreszcie, położyć mokry ręcznik na szczycie worka na śmieci.

Leżała na mokry ręcznik ze środkiem ciepła promieniującego z podkładki grzewczym w pożądanym miejscu na ciele. Kiedy ręcznik jest bardzo ciepłe, obrócić poduszki do niskiej i snu w tej pozycji tak długo, jak to możliwe.

To leczenie jest łatwe i może być wykonane podczas nocnej czy lepiej emeryturę do łóżka.

Masaż

Udziału w terapii masażu. Masażu sięga 300 rpne, praktykowane przez Chińczyków na jego właściwości relaksujące. Jest to holistyczna terapia, która obniża ciśnienie krwi, poprawia krążenie, obniża tętno, poprawia zakres ruchu i rozluźnia mięśnie, z których wszystkie zmniejszenia bólu.

Różne rodzaje masażu to głębokie tkanki, masaż sportowy i szwedzku. Lokalne centra fitness, solaria i kręgarzy oferują masaże. Lekarz skieruje Cię do centrum medycyny sportowej, jak również.

Fizjoterapeuci i lekarze przepisują więcej terapii masażu w miejsce leków przeciwbólowych z powodu rosnącej liczby pacjentów nadużywających leki przeciwbólowe.

Akupunktura

Akupunktura jest najstarszym znanym systemem opieki zdrowotnej nadal praktykowane dzisiaj. Akupunktura proces drobnych igieł igłowana do skóry w krytycznych zakończeń nerwowych w celu zmniejszenia poziomu bólu. Wykwalifikowanych akupunktury daje badanie fizyczne i psychiczne.

Ważne jest, aby być bardzo rzetelny z akupunktury, aby ją umieścić igieł w prawidłowym położeniu.

Akupunktury wstawia malutkie igły w odpowiednich miejscach na ciele, co z kolei aktywuje naturalny proces gojenia, co zmniejsza ból. Procedura jest bezbolesny pomimo tego, że igły są wykorzystywane. Aby dać przykład ich wielkości, pięć igły do ​​akupunktury zmieści przez ucho igły podskórnej.