adcov.com

Metafizyczne właściwości Mołdawit

Metafizyczne właściwości Mołdawit


Mołdawit jest półprzezroczysty zielony kamień, który pochodzi z jednego meteorytu, który spadł na ziemię, prawie 15 milionów lat temu i wylądował w Czechach. Klasyfikowane jako Tektyty, rodzaj naturalnego formowania szkła wykonane z meteorytów narażonych na wysokie naciski i temperatury, jak wpływają na naszą planetę, uznaje tylko kamień pochodzenia pozaziemskiego. Przez tysiąclecia, Mołdawit został czczony na jego potężne metafizycznych energii.

Komunikacja

Mołdawit jest znany jako kamień komunikacji, który zbiega się z jego korzyści dla otwarcia czakry gardła. Jest to szczególnie przydatne, wspomaganie współpracy i transferów energii między pozaziemskich i form życia na ziemi. Czy wiadomości są między ludźmi i między obcymi a ludźmi, Mołdawit pomaga także wyjaśnić znaczenie tych wiadomości.

Rozwój duchowy i psychiczny

Mołdawit jest jedną z najbardziej korzystnych kamieni na przyspieszenie psychiczne przebudzenie, rozwój świadomości i duchowego wzrostu i rozwoju. Mołdawit daje siłę i wzmacnia dary wszystkich trzech górnych lub "duchowych" czakry, znany również jako kół energetycznych lub ośrodków - gardła, lub komunikacji czakry trzeciego oka, lub intuicji czakry i czakry korony, związku człowieka z boskością i w tym przypadku, Extra-Terrestrial formy życia, jak również. Aby dowiedzieć się, która z tych czakr Mołdawit najbardziej korzystne osobę, trzymać go w dłoni w pobliżu centrum energii indywidualnego ciała i zobacz, które, jeśli w ogóle, z tych trzech obszarów czakry włączyć ciepły i równo.

Wyłom

Jako taki kamień wysokiej energii, Mołdawit okazało pomocne w osiągnięciu szybkiego przełomu w kwestii zarówno przeszłe i obecne. To pomaga w usuwaniu nieprzydatnych wzorów przeszłości i przełamania postrzeganych ograniczeń. Podobnie jak Mołdawit pomocy w wewnętrznej duchowej ewolucji, ale również pomaga w transformacji na zewnątrz materiału, związaną z zamknięciem niektórych, takich jak drzwi lub miejsc pracy oraz relacji z otwarcia innych. Wszystko, co nie służy jego posiadacza najwyższego dobra jest szybko rzucić i zastąpione bardziej ewoluował wersji tej samej energii.

Z powodu tej transformującej jakości kamienia, niektórzy ludzie go nosić na szyi, aby uwolnić negatywne wzorce, stare i przestarzałe sposoby myślenia, złych nawyków lub nierozwiązany emocjonalnego bólu i pomóc przyciągnąć i przejawiają pozytywne zmiany w ich życiu z najbliższej precyzją magnetycznego.

Planetary Healing

Legenda głosi, że Mołdawit był zielony, szmaragdowy, jak znaleźć wewnątrz kamienia Świętego Graala, a mówi się, że talizman do uzdrowienia naszej planety. Ci, którzy wierzą Mołdawit jest pochodzenia pozaziemskiego przytrzymaj podobną wiarę, że planeta wymaga nowych form życia, aby uzdrowić od wszelkich szkód wyrządzonych go w ostatnich pokoleń i Mołdawit pomaga te nieziemski dusze wcielając się po raz pierwszy na ziemi do ziemi ich energie tutaj.