adcov.com

Medycynie pasożytów żołądka

Ludzki przewód pokarmowy jest jednym z głównych miejsc dla porażeniem przez szkodniki. Od zarania dziejów pasożytów człowieka weszły nasze ciała przez jedzenie, które jemy i wody, którą pijemy i być przyczyną choroby od łagodnego dyskomfortu brzucha do śmierci. Na szczęście, ziołowe sojusznikami były używane w całej historii ludzkości, aby poradzić sobie z pirackiego najeźdźców, a teraz, tutaj, w wieku informacji, skumulowana wiedza naszych różnorodnych przodków jest w zasięgu ręki.

Rodzaje

Najczęstsze pasożyty, które infekują ludzki żołądek są robaki, takie Tęgoryjce i okrągłe robaki lub amoebic, takie jak Giardia, który jest faktycznie najczęściej pasożyt żołądek na Ziemi. Rodzajów ziół, które są tradycyjnie stosowane w leczeniu pasożytów żołądka zwykle zawierają silne gorzkie lub aromatyczne związki, które mają na celu zabić najeźdźców. W rzeczywistości, ziołowe środki na pasożyty próbują wykorzystać te właśnie właściwości roślin, które utrzymują samej rośliny wolne od pasożytów pozbyć ich z organizmu ludzkiego.

Czosnek

Czosnku jest jednym z najpowszechniejszych środków ludowej pasożytów żołądka. Czosnek jest używany do niszczenia i wypłukać obie robaków i ameby i zawiera setki różnych związków, które są uważane za aktywne wobec pasożytniczych form życia. W roku 2008, badania przeprowadzono na Uniwersytecie Uludag w Bursie oceny wpływu czosnku w sprawie myszy zakażonych nicieni pasożytów żołądka. Kruszywo czosnek okazał się znacząco skuteczne w leczeniu i autorzy zalecane jej użycie jako alternatywnego leczenia ludzi i zwierząt.

Piołun

Jak sama nazwa wskazuje, piołun (Artemisia absinthium), nie pochodzi reputację ludową jako śmiertelna wrogiem robaków pasożytniczych. Piołun jest bardzo gorzki, a także aromatyczne i jest ściśle związane z bylicy i estragonu, oba również tradycyjnie stosowanych jako pasożytów bojowników. 2008 badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Kaszmirze w Indiach testowany piołun na nicieni żołądkowo-jelitowych u owiec. Okazało się, że piołunu było tak samo skuteczne jak recepta które są powszechnie stosowane i stwierdzić, że piołunu jest obiecująca alternatywa ziołowych preparatów handlowych.

Myrhh

Mirra jest bardzo aromatyczna i gorzka żywica, która jest naturalnym produktem z drzewa, które rośnie na Bliskim Wschodzie. Mirra jest używany w całej historii ludzkości jako remedium na wiele różnych schorzeń, a szczególnie do oczyszczenia własnego ciała z chorób takich jak pasożyty. W 2004 roku, rząd egipski sponsorem badania klinicznego, które zostało opublikowane w Journal of Egyptian Społecznego Parazytologii że ocenianego mirrę jako naturalnego leczenia infekcji pasożytniczej schistosomatoza. Doszli do wniosku, że mirra jest bezpieczne i skuteczne leczenie schistosomatoza u ludzi.

Potencjał

Czosnek, piołun i mirra są tylko trzy z setki naturalnych substancji roślinnych, które zostały wykorzystane szeroki świat w leczeniu pasożytów żołądka u ludzi. Wiele leków herbals stosowanych w leczeniu pasożytów nie były badane lub jeszcze ocenione przez środowisko medyczne, ale miejmy nadzieję, że w świetle udanych próbach z tych ziół, kilka badań na temat leków ziołowych dla pasożytów żołądka będzie odbywać