adcov.com

Medycyna alternatywna dla zastoinową niewydolnością serca

Zastoinowa niewydolność serca ma miejsce, kiedy serce nie jest w stanie sprostać wymaganiom ciała. Dowolna postać choroby serca może powodować zastoinowa niewydolność serca. Osoba z CHF, w skrajnych przypadkach, może mieć trudny czas wykonywania i obsługi codziennych zadań życiowych. Niestety to jest najczęstszą przyczyną śmierci u osób starszych niż 65 lat jednak nie każdy uważa, że ​​zachodnia medycyna jest najlepszym sposobem leczenia CHF. Istnieją skuteczne opcje alternatywne, jak również.

Objawy

Niektóre objawy widziana razem mogą wskazywać zastoinowej niewydolności serca. Te objawy to zmęczenie, nietolerancja wysiłku, duszność lub trudności z oddychaniem, kaszel (podczas chodzenia), nadmierne oddawanie moczu w nocy i białka w moczu, jadłowstręt, obrzęk kończyn, niepokój, trudności w zasypianiu i rdzy kolorowy plwociny.

Przyczyny CHF

Ważne jest, aby zauważyć, że istnieją inne przyczyny niewydolności serca poza chorobą serca. Jeśli są winni jedną z następujących czynności jesteś zwiększając ryzyko wystąpienia zastoinowej niewydolności serca. Działania te obejmują palenie, alkoholizm, zapalenie płuc, grypa, nie przyjmowanie leków na receptę, zgodnie z zaleceniami, niewłaściwej diety, nadwaga, jedzenie diety o wysokiej zawartości tłuszczu.

Terapia żywieniowa dla CHF

Ziołolecznictwo i leczenie żywieniowe może mieć skuteczny wpływ na poprawę siły serca i co działa bardziej wydajne. Oto kilka zaleceń dietetycznych i zalecana dawka.
Antyoksydanty - selen (200 mcg / dobę), witaminę E (400 IU / dobę), witamina C (1000 mg trzy razy dziennie).
Kwasy tłuszczowe - iincludes olej rybny, (1500 mg dwa razy / dzień). Pomoże to zmniejszyć stan zapalny.
Koenzym Q10 - antyoksydant pomaga zwiększyć ilość tlenu zamiar tkanek i mięśni. Od 30 do 50 mg dwa razy dziennie jest zalecane.
Przyprawa jedzenie - Cebula, czosnek i imbir są doskonałe wzmacniacze do poprawy krążenia. Zwiększenie spożycia błonnika z warzyw i owoców źródeł, a także wegetariańskich źródeł białka są zalecane. Należy również upewnić się, że są coraz potasu musisz każdego dnia i zmniejszyć spożycie soli.
Magnez - minerał, który wielu z nas jest niedobór, aby rozpocząć. Magnez przyczynia się do rozszerzenia naczyń krwionośnych. Pobierz 500 mg dziennie.

Zioła

Zioła mogą być wykonane w różnych postaciach, takich jak kapsułki, proszki, herbaty, nalewki i glycerites. Tu ilość ziół, które są korzystne w leczeniu CHF.
Głóg (Crataegus oxyacantha): zwiększa integralność naczyń krwionośnych; dawka wynosi od 3 do 5 g. Dawka ta jest trudna do osiągnięcia w herbacie lub nalewki. Stosowane są suplementy lub wyciąg stałe.
Jemioła (Jemioła pospolita): chroni przed wysokim ciśnieniem krwi i twardnienie tętnic, historycznie do wyczerpania i nerwowości
Rozmaryn (Rosemariana officinalis): zwiększa przepływ krwi w tętnicy wieńcowej, do stymulowania trawienia i łagodzi napięcie nerwowe
Konwalia majowa (Convallaria majalis): specyficznego dla niewydolności serca; przekroczenie zalecanych dawek może spowodować nudności, wymioty, bóle głowy, otępienie. Użyj nie więcej niż 30 kropli dziennie. "

Homeopatia

Homeopatia jest "nietoksyczny system medycyny", że pracownicy i osoby świeckie używać do leczenia różnych chorób i innych problemów zdrowotnych. Praktyka ta jest już od ponad 200 lat i można je znaleźć na całym świecie. Wskazane jest, aby spotkać się z homeopatyczną zawodowych, tak aby plan leczenia może być zaprojektowany dla Ciebie indywidualnie.

Akupunktura

Ta alternatywa jest korzystna obróbka pomaga poprawić wytrzymałość układu sercowego i poprawia krążenie.

Masaż

Masaż jest korzystne w leczeniu objawów CHF. Terapia ta pomaga zmniejszyć przez zwiększenie pęcznienia drenaż limfatyczny w organizmie.