adcov.com

Medicare Wytyczne dla zasilania inwalidzkie & Home Wyceny

Medicare Wytyczne dla zasilania inwalidzkie & Home Wyceny


Jeśli masz Medicare część B i trzeba wózek zasilania obejść dom, lekarz może wykonać niezbędne formularze Medicare dla Ciebie. Chociaż będziesz musiał spełnić odliczeniu i zapłacić część kosztów, Medicare będą płacić za wózku zasilania, czy można bezpiecznie używać go w domu i masz potrzebę medyczną dla jednego.

Kwalifikowalność zasilania dla wózków inwalidzkich

Jeśli nie możesz używać laski, chodzika lub ręcznego wózka inwalidzkiego, a nie można użyć skuter, ponieważ jest to trudne, aby siedzieć prosto i obsługiwać swoje kontrole, mogą być uprawnione do wózka elektrycznego. Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym są objęte Medicare Part B. Jeśli masz prawo do tego świadczenia, Medicare płaci 80 procent jego zatwierdzonej kwoty, po zapłaciłeś swoją Medicare część B odliczeniu, a ty jesteś odpowiedzialny za pozostałe 20 proc.

Aby zostać uznane za kwalifikujące się na wózku inwalidzkim prądu musi musisz używać wewnątrz domu i mieć stan zdrowia, który wymaga pomocy przy codziennych mający działań, takich jak kąpiel, ubieranie, toaletowych i poruszanie się po domu. Musisz mieć dobry wzrok, być w stanie dostać się na wózku inwalidzkim i poza nim bezpiecznie i działać lub masz pomoc, gdy go używać. Musisz mieć wystarczającą przestrzeń w domu do korzystania z wózka inwalidzkiego.

Zanim będzie można korzystać, lekarz musi Cię zobaczyć i złożyć odpowiednie formularze do Medicare, wyjaśniając, dlaczego potrzebny jest wózek inwalidzki i sprawdzeniu, że można go używać bezpiecznie. Medicare nie zatwierdzi wózek zasilania wykorzystuje się przede wszystkim do rekreacji i na zewnątrz domu.

Po zatwierdzeniu, będzie dozwolone wynająć lub kupić wózek. Jeśli potrzebujesz go przez długi okres czasu, to prawdopodobnie skup lepszym wyborem. Jeśli jednak potrzeba jest tymczasowe, wynajem może zaoszczędzić pieniądze.

Oszustwo

Social Security Administration przypomina, że ​​choć większość dostawców sprzętu medycznego, są uczciwi, można spotkać kogoś, kto w sposób oszukańczy oferuje wózki inwalidzkie zasilania do osób, które nie kwalifikują się w ramach wytycznych Medicare. Takie dealerzy mogą zaoferować Ci bezpłatną wózek czy nie odebrać współpłacenia. Mogą rachunek Medicare dla wózka inwalidzkiego, że nie otrzyma lub kontynuowania rozliczeń po powrocie to. Możesz zgłosić oszustwo dzwoniąc (800) Medicare lub (800) 633-4227.